Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan róla álmodozok, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan róla álmodozok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na, szóval van egy fiú, aki nagyon durván tetszik nekem, és állandóan róla álmodozok, ami kezd már kissé beteges lenni. De tényleg. Minden percben arra gondolok, hogy milyen lenne vele beszélgetni, egyéb szituációkat képzelek el, amiben ő benne van, már szinte egy saját világot teremtek magamnak, ahol csak mi ketten vagyunk, senki más. Sokszor kaptam már magamat azon, hogy elbambulok, illetve nem figyelek arra, amit mások mondanak, és ez kezd egy kicsit megijeszteni engem. Minden apróságról ő jut az eszembe, mit tegyek? Mivel foglaljam le magam, hogy ne tudjak rá figyelni? :( Veletek volt már ilyen? Köszönöm, ha tudtok segíteni.

2018. jan. 7. 20:37
 1/5 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Nyugodj meg ugyanilyen helyzetben vagyok én is csak annyi a különbség hogy engem már fél éve elutasított ez a személy.Azt hittem jó lesz minden majd szépen elfelejtem de egy suliba járunk minden nap látom őt és teljesen olyan mintha csak minden nap mégjobban tetszene.Minden nap elképzelem milyen lenne újra beszélni és milyen lenne kapcsolatban lenni.Órákon nem bírok figyelni csak arra gondolok mikor láthatom már,ha beszélnek hozzám elkalandozom mindig. A nap kb 80% ában rá gondolok és szinte minden éjszaka róla álmodom.Már kezdem azt hinni hogy ez beteges.Én próbáltam elfoglalni magam minden nap sportolok és szakkörökre is járok de nem segít túl sokat,talán akkor tudom kikapcsolni ezt egy időre ha barátnőkkel vagyok :D egyébként te beszéltél már vele?

16/L

2018. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Már velem is volt ilyen amikor nagyon szerelmes voltam. Próbálj meg mondjuk a hobbidal foglalkozni vagy valami olyannal ami érdekel.
2018. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de ugyan így vagyok egy lánnyal xd.

ezvaneztkeeeszeretni :D.

Mondjuk legalább míg ezen agyalok addig se unatkozok.

2018. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most egy kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül ezzel. :) Az első válaszolónak: Nem, még soha nem beszéltem vele, csak az iskolában látom elég sokszor, éppen ezért vagyok kíváncsi arra, hogy milyen lenne vele beszélni... Nagyra értékelem a személyes történetet, köszi! :)
2018. jan. 7. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a helyzet velem is. Mindig arra gondolok, hogy bárcsak észrevenne és ő is viszonozná, de max. csak úgy ismer, mint az a lány aki folyton bámul :DD
2018. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!