Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyiket választanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket választanátok egyéjszakásra?

Figyelt kérdés

igenyes megjelenesu, de alapvetoen csunya srac akinek 19 centis farka van

vagy lenyegesen elonyosebb kulseju ferfi, ugyanakkor joval kisebb farokkal?


2021. júl. 30. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akivel jobban megvan az összhang.
2021. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Az elsőt. A 19 picit sok, de még mindig jobb, mintha kicsi lenne. Nyilván feltételezve, hogy jól tudja használni. Most kicsi alatt mondjuk 13 centitől értem. És úgyis egy éjszakára szól, szóval teljesen mindegy, hogy mennyire néz ki jól, ha ápolt, és megnyerő a személyisége.
2021. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12 na vegre, te vagy az en emberem :D az a par elrontott reszlet az arcomon, a ludtalpam, a gorbe hatam, az izomtomeg teljes hianya, elulso ket szemfogsargulas nem allhat az utunkba.

Hadd szoljon bébi

2021. júl. 30. 20:52
 14/14 anonim ***** válasza:

13

Nem én vagyok a 12-es, de nekem ez már sok. Önmagában a farkaddal ezt nem tudod kompenzálni.

A másodikat választanám, esetleg a vibrátort.

Bocs.

2021. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!