Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lett egy szuz baratnom, akin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett egy szuz baratnom, akin latom hogy mar kivanja a szexet, es nagyon ram van kattanva (Hala egnek) Tudnatok adni tippeket, technikakat, hogyan vegyem el neki? (Tapasztalt vagyok, de szuzzel nem voltam)

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Sok petting előtte, orál, ujjazás, nem kell egyből behatolni. Védekezésről jó előre egyezzetek meg! Ha van lehetőség, közös maszturbálás vagy hasonló szintén segíthet, hogy kevésbé stresszeljen a nagy esemény előtt
2021. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Csak nagyon óvatosan! (Nekem hatalmas szerencsém volt. Végtelenül türelmes volt az első barátom.)


Szörnyű visszagondolni, hogy mennyire véreztem akkor (kétszer nagyon erősen, kétszer kevésbé.) Levegőt is alig tudtam venni a kimerültségtől, pedig egyáltalán nem volt erőszakos az illető.


Még azt is mondta, hogy ne kísérjem ki, csak feküdjek ágynyugalomban, ameddig kell.


LELKILEG NAGYON SOKAT DÉDELGESD! Mint egy megszeppent, sírni készülő kislányt. Nagyon megrázó lesz a számára, erre készülj fel.


Ui: szerencsére volt osztályrészem bőven megértésben, együttérzésben az első alkalommal. (Szegény édesanyámnak anno nem így történt. Apám nagyon durva volt vele.)

2021. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A petting nevezetű dolgot próbáltátok már, vagy egyszerre akartok mindent?
2021. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Vidd el tollasozni!
2021. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es mi megrázó a szexen? Főleg akkor ha szerelemből, vágyból történik?

Igen, elsőre sokszor fájhat a lányoknak, de azért a megrázó kissé erős kifejezés, mintha meg lennének erőszakolva és bántalmazva, kényszerítve lennének.


Az én elsőm is fájt, véreztem és feszített a hüvelyem. Pedig nagyon óvatos volt a párom. Ennek ellenére nem volt megrázó. Inkább szép emlék. Nagyon szerelmes voltam és tökre nem zavart, hogy fájt, mikor vele velehetek végre ÚGY.

2021. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
HA van egy kis tapasztalatod akkor tudod hogy mit kell tenned.
2021. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!