Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most (leginkább) csak a nők véleményét szeretném kérni. Ti a párotok mellett rendszeresen szoktatok e maszturbalni vagy bármi ilyesmit? Nekem például ha egyedül zuhanyzok alig bírom ki állni hogy a zuhany fejjel kenyeztessem kicsit magam. Szerintetek ez baj hogy a párom mellett néha ezt csinálom? / ha esetleg valakinek van hasonló tapasztalata azt is meg hallganam!

#Saját kenyeztetes
2021. júl. 11. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem szoktam, ha kívánós vagyok akkor kezdeményezek én. Jobb a hús vér pasi mint a rideg zuhanyrózsa.
2021. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha esetleg a párod nem akarja vagy több napig egyedül vagy otthon?
2021. júl. 11. 17:46
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

A párod nem elégít ki eléggé?

Én maszturbálok mert egyedül vagyok, de ha lenne barátnőm akkor inkább vele csinálnám. F

2021. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Sosem érdekelte hogy én is el jutok e a csúcsig vagy nem.

A másik dolog meg hogy legtöbbször mindig csak azt mondja hogy fáradt vagy valami mást kitálal hogy ne kelljen szexelnunk, meg akkor se ha már meg ígérte

2021. júl. 11. 17:49
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 Olyat nem mondhat, hogy NEM! :)
2021. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De leginkább most arra lennék kiváncsi hogy más is szokott e maszturbalni úgy hogy van párja?
2021. júl. 11. 17:50
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 ennek örülnek én is ha így lenne
2021. júl. 11. 17:50
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Viccet félretéve, volt már hogy neki nem ment, de akkor sem egyedül csináltam.
2021. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a párom mellett jól esik maszturbálni, teljesen más élmény. Ő is tud róla. Leginkább egy fárasztó munkanap után szokott eszembe jutni, ha éppen egyedül vagyok otthon, de hamarabb jut eszembe az összebújás ☺
2021. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor csinálom, ha nincs otthon. Az enyémnek azaz első, hogy én kielégüljek.
2021. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!