Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy az évek előreha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az évek előrehaladtával pont, hogy azt érzem, hogy nő és nő a libidóm, finomodik az erotikus/szexuális fantáziám? Normális, hogy egyre jobban érdekel a szex? 24/N

Figyelt kérdés
Nem kamaszként kellett volna, hogy a leginkább tomboljon ez a téma?

2021. júl. 31. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem normális, mostanában én is ezt érzem. :D


24/F

2021. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ahány ember annyi féle. Te kezded kiismerni az igényeid, és vágysz a kielégítésükre. Sokkal jobb mintha teljesen elmúlna az igényed a szexre. 31/F
2021. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is így van, 40 körül meg aztán pláne, amikor már az ember ismeri és elfogadja a saját testét.
2021. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
35 felett meg csak fokozódik majd drágám! :)
2021. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Normális igen.Minden embernek máskor jön ez elő nem betáblázott időre,így nekem ez most van hog tombolnak a hormonjaid.De ez így is van rendjén :) Nincs okod az aggodalomra!
2021. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát így már hogy az évek előre haladtak te is megöregedtél.
2021. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
45 vagyok. Eddig csak fokozódott, de 40 után brutálisan megnőtt. Állandóan szexelnék és egyre perverzebb es vadabb dolgok izgatnak.
2021. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem teljesen normális és ha belegondolsz, van benne némi logika. Egyre idősebb vagy, egyre több mindent láttál és olvastál, esetleg több partnered is volt már. Szélesedik a látóköröd.


Tizenhat évesen egyáltalán nem érdekelt a szex (későn érő lehettem), mint húsz évesen már napi szinten eszembe jutott. Most huszonöt éves vagyok és a barátommal folyamatosan próbáljuk ki az új dolgokat és szélesítjük a szexuális kultúránkat.

2021. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom (38) libidója a gyermekünk születése után meredek lejtót vett, és még 3 évvel ezt követően sem állt helyre sajnos. A javaslatom, hogy addig kell ütni a vasat, amíg meleg, mondjuk 26 évesen még sok kaland vár rád :D
2023. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!