Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolkodok ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodok ilyen idiótán a farokméretről? N

Figyelt kérdés

Valahogy azt érzem, mintha egy nagyobb farkú pasira jobban fel tudnék nézni, jobban tisztelném és alárendelném magam neki.

Természetesen a józan eszem tisztában van azzal, hogy ez mennyire nevetséges és szánalmas gondolat, de valamiért mégis megfigyeltem magamban ezt az érzést. Nem tudom miért van vagy hogy tudnám kiölni amagamból ezt. Hiszen egyértelmű, hogy semmi összefüggés nincsen és mellesleg nem is szeretem a kifejezetten nagy farkat. Nekem az ilyen 15-16 teljesen jó a gyakorlatban, de volt pár nagyobb farkú partnerem is illetve lattam már másét is élőben vagy képen és elfogott ez az alfahím érzés.

Mit kezdjek ezzel a buta gondolattal?


2021. júl. 31. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Valahol ez biológia lehet, egy kisfarkú pasit még gyereknek lát a szervezeted.


Én is többre vagyok hajlandó egy nagyobb mellű nőért, ez van. Nyilván mert az látom igazi nőnek.

2021. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
18/4,5 az enyém. Falják a lányok 😋
2021. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Kamus hapsi vagy.
2021. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Minden nő így van ezzel, csak a legtöbben saját maguknak is félnek bevallani. Nemhiába frusztrált az, akinek nem elég nagy a farkam
2021. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1: talán. Bár ha szimpla biológia lenne, akkor a legtöbben a nagy farokhoz meg a nagy mellekhez vonzódnának, ami azért nem egészen állja meg a helyét

#3: miért lennék ez alapján pasi?

#4: nem hinném, hogy minden nő ilyen

2021. júl. 31. 21:31
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Csatlakozom a hármashoz.

már pár sor után megfogalmazódott bennem, hogy egy nő nem így fogalamaz és más szavakat használ....

2021. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Hombár a kérdező.
2021. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Én is hasonlóan vagyok vele. Szeretem a nagyot, mert az olyan tekintélyt parancsoló. L
2021. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Abszolút nem értek egyet az állitasoddal.
2021. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Csatlakozom egy kamus pasi vagy....:D
2021. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!