Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jelezzem egy edzőnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem egy edzőnek, hogy bejön? 18L

Figyelt kérdés
Konditeremben szoktam nyilván látni, de mindig kuncsaftokkal van és nem akarok úgy odamenni ha már 1 órát valaki kifizetett neki. Meg nem is mernék valószínűleg. Szerintem 30-35 lehet kb. Talán tetszhetem neki én is, mert mindig mosolygós velem meg köszön ha meglát, miközben edzek többször össze szoktunk mosolyogni. Pedig szakad rólam a víz általában és elég undinak érzem magam, úgyhogy nem is a legjobb formámban lát 😅😅
2021. júl. 31. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Tegnap is megkérdezted már Petikém
2021. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Puncivillantás elég egyértelmű tud lenni.
2021. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk mond meg a száddal.
2021. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Jó büdös punciszagod lehet.
2021. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Engem mindig oltanak, hogy idős férfiként fiatal lányokra hajtok, ezért úgy érzem nekem se kéne mást írnom neked, csak azt hogy állj le. Úgy érzem követni kell a gyakori trendjét, és megakadályozni ekkora korkülönbségeket.
2021. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez a fickó kész Benjamin Button... egyre fiatalabb lesz. A teremben tilos dumálni ráérő időben? Megkérded pl, helyesen végzed-e a gyakorlatot.
2021. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 Nem tudom a pontos korat, csak tippelgetni tudok. Idosebbeket nehez beloni, neha idosebbnek saccolom, neha fiatalabbnak.
2021. júl. 31. 22:50
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Minek kérdezed meg minden nap?

Ha nem tudod hogy keltsd fel egy férfi figyelmét, akkor jobb lenne visszatérned a Barbi babákhoz.

2021. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ettől még lenne közös pont, amivel nyithatnál felé. Egy edzéstől csatakos női test- ha formás- nekem a szexet juttatja eszembe, amellett hogy izgalmas látvány. Ez szerintem ne zavarjon. Na és legalább egy "Szia, mi a helyzet?" volt már?
2021. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A múltkor még idősebbnke tippelted
2021. aug. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!