Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jelezzem egy edzőnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem egy edzőnek, hogy bejön? 18L

Figyelt kérdés
Konditeremben szoktam nyilván látni, de mindig kuncsaftokkal van és nem akarok úgy odamenni ha már 1 órát valaki kifizetett neki. Meg nem is mernék valószínűleg. Szerintem 30-35 lehet kb. Talán tetszhetem neki én is, mert mindig mosolygós velem meg köszön ha meglát, miközben edzek többször össze szoktunk mosolyogni. Pedig szakad rólam a víz általában és elég undinak érzem magam, úgyhogy nem is a legjobb formámban lát 😅😅
2021. júl. 31. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezheted a recepcióst, hogy mikor van szabad órája, szünete.


És simán megkérdezheted a pasit, hogy volna - e kedve meghívni téged egy kávéra.


De fontos tudnod, hogy a személyi edző MINDENKIVEL kedves a teremben, mert ott szerzi a kuncsaftokat.

Lehet, hogy csak félre érted.

2021. aug. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Súgd a fülébe azt,hogy nem csak az edzőteremben,hanem az ágyban is jól mozogsz.
2021. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!