Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen szőrösségű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen szőrösségű férfi test az ideális?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Kar, láb, fenék legyen szőrös. Nekem nem tetszik a mellkas szőr, se a hát. Intim részen legyen rövidre vágott vagy csupasz
2021. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon nem szeretem a szőrt, úgy tetszene a legjobban, ha csak a karja és a lába lenne szőrös, de az is csak kicsit.

Ezzel szemben a párom a legszőrösebb fiú, akit ismerek, vagy valaha láttam (személyesen). 😅 Mivel szeretem, elfogadom, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszene jobban kevesebb szőrrel.

2021. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Intim és hónalj legyen szőrtelen.
2021. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetszenek a szőrös férfiak, de a háton ne legyen hosszú, sötét szőr, és előny ha a heréiről szedi.
2021. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Párom nagyon szőrös, én imádom. Egyedül talán a burjánzó hátszőr az, ami taszít, de a kevesebbel nincs gond. Sajnos a párom intim területeken borotválja magát, amit nem nagyon díjazok.

25/N

2021. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hónalj, hát, fenék ne legyen szőrös, intim részeken rövid lehet, vagy csupasz az is. Szakáll ha van, ne legyen hosszú. Mindenhol máshol oké.
2021. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Láb, kar lehet szőrös, de csak ha nem túl dús és erős. Nekem nincs bajom azzal, ha egy pasi akár mindenhol szőrtelenít.
2021. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Kábé ugyanaz, mint 6-osnak, csak ne legyen csupasz az intim területen.
2021. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!