Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Az erényöv nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az erényöv nem jön le rólam, próbáltam mindkét mellékelt kulccsal kinyitni, de nem nyitja. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Flex 🤷‍♂️
2021. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenkor amúgy milyen válaszokat szeretnél kapni? Valami olyasmit ami beleillik a fantáziádba és kiverhesd? Vagy csak szimplán trollkodsz és úgy gondolod érdemes hasonló kérdésekre időt szánnod?


Nem egészen értem, légyszi majd válaszold meg. kiváncsi vagyok.

2021. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
XD
2021. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon helyes. Maradjál csak így. Minden nőnek jobb lesz a kis pöcsöd nélkül.
2021. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha elég sokáig rajtad van annyira össze fog menni a fütyid, hogy magától leesik az erényöv. Pár év kell hozzá mondjuk.
2021. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Ok
2021. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Nekem tényleg volt ilyen hogy bedöglött a lakat. Semennyire nem para mert 5 másodperc leszedni annyira gyenge. De olajat csöpögtettem bele és úgy kinyílt.
2021. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Hívd ki a tűzoltókat.
2021. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá hogy lehet kinyitni egy lakatot... de egy átlag lakat könnyen törik... két csavarkulcs és eltört ennyi volt....
2021. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdés kamu-e azt nemtudom, de ilyen tényleg létezik. Aliexpresses gyenge minőség, illesztések nem tökéletesek, ahol a kis beépített zár van ott máshogy feszül és valahogy nem akar kinyílni. És elkezdtem erőltetni a kulcsot és sztem simán beletörik, szóval még egy olyan opció is van ami még rosszabb.. Persze a kezdeti kétségbeesés után egy kis olaj (egyébként csak olivaolaj volt otthon) megtette a hatását.

Egyébként ha valaki évekig hord egy erényövet van olyan h beletörik a kulcs vagy egyszerűen elvész. Olvasni ilyen sztorikat rendszeresen.A felük lehet még igaz is. El tudom hinni, tudom hogy a barátnőm mikor "játssza" hogy elfelejtette hol a kulcs és mikor van a meglepődés a szemében hogy basszus tényleg elfelejtette hova tette. Persze megkerül hamar, de egy nyaraláson azért nem túl bíztató amikor egyre idegesebben turkál a táskában :D Pont ilyen esetekre van persze pótkulcs, meg minden, de nemtom, simán elhiszem h elvész.

És akkor egyébként maradnak a szerszámok h leszedd, mivel fémből van. Egyébként nem veszélyes, a zárszerkezetet kell csak megfúrni vagy annak a környékén pár kisebb alkatrészt elreszelni.

2021. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!