Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Az erényöv nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az erényöv nem jön le rólam, próbáltam mindkét mellékelt kulccsal kinyitni, de nem nyitja. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 14:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell fúrni. Munkahelyi szekrényem kulcsát mikor elhagytam 2 villás kulccsal első próbálkozásra tört a lakat. Az sokkal erősebb mint ami erényövhöz van.
2021. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

8

Benne lesz a hírekben. :D

2021. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel elmenni egy lakatoshoz, :D De megnézném a lakatos arcát, amikor ezt meglátja!
2021. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért én nem tudom, mennyire lennék nyugodt, ha a férfiasságom közvetlen közelében egy fúróval vagy fűrésszel dolgoznának. :D


Most az meg a másik kérdés, hogy mennyire lehet ciki egy ilyen problémával szakemberhez fordulni. :D

2021. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22%
Valaki elmondana amúgy mi az értelme ennek az erenyoves gyökérségnek? Mitől izgató az ha erenyov van rajtad és a csajodnal a kulcs? Mitől izgató az ha a barátnőd ural téged? Egyáltalán hogy tud rátok felnezni férfiként? Anyukatok egyszer rátok szólt kiskorotokban valamikor vagy mi történt veletek amiért ilyenek lettetek?
2021. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
20%

Eredetileg az erényöv az a nőknek szólt a szüzesség megőrzése érdekében adták rájuk. Szóval én sem értem miért jó ha egy férfira teszed....


De tényleg, hívj tűzoltókat, ők levágják. (Az már csak a te fantáziád dolga, hogy mit és hogy vágnak le.)

2021. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#16 Ez egy városi legenda, soha nem adtak a nőkre ilyet a középkorban. Nézz utána, ha nem hiszed el.


#15 Ez ízlés kérdése. Megérted a melegeket? Nem. Ők sem téged. Mert nekik a pasik tetszenek. Ennyi. El kell fogadni másikat és kész.

2021. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
18%

#17

Senki sem volt ott a maiak közül a középkorban (sem régebben), ezért nem is tudhatjuk 100%-ig biztos. Elvégre írásos feljegyzést biztos nem készített róla senki, még gazdagabb rétegekben sem.

Furcsa is lenne egy régi papíron erről olvasni............

2021. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne adtak volna? Szerinted honnan ez a belső rettegés a nőkben hogy nehogy ribinek nézzék őket? Ezektől a régi traumák miatt ilyen elszurt minden manapság. Egyébként simán kinezem abból a vallási fanatikus világból.
2021. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem főleg a gazdagabb körökben volt régen nagy divat a lányokra ilyeneket adni, hogy szüzen jobban férjhez lehetett adni. És gondolom azért ilyen körökben biztos vagyonok is gazdát cseréltek a menyegző okán.
2021. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!