Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alátámasztja nekem ezt valaki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alátámasztja nekem ezt valaki?

Figyelt kérdés

14 év feletti értelmezése

Alakulóban vagyok egy 14 éves lánnyal, én 18-at töltöttem be idén májusba.A lány október 7-én tölti be a 15-öt. A szülei szeretnek, be is mutatkoztam már. Nem vagyok biztos mindenben és segítséget szeretnék kérni. A kapcsolatunk legális? Illetve milyen törvények vannak a szexuális életre? Úgy olvastam 14 év felett legális. Megjegyzem, hogy semmit nem szeretnék elsietni vele, pettingnél nem is jutottunk tovább.

14 év feletti alatt azt értjük, akinek megvolt már a 14. Születésnapja? Úgy értem, hogy pl a mi esetünkben ugye a lány 14 éves és 9 hónapos. Nem kell megvárni, hogy 15 legyen? Kicst a 14 év feletti kifejezéssel volt gondom. Köszönöm a válaszokat.:)


18F



2021. aug. 1. 16:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Hát jogilag nincs para, ha a szülők se ütöttek le még érte akkor megint nincs, az más dolog hogy furán néz ki eléggé.
2021. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Eleinte elég rosszul éreztem magam, nálam mindig a nagyon minimum max 15 volt, de nagyon megszerettem őt. Ha éppen 14 lenne, akkor bele se mentem volna, de márnem kell sok neki a 15höz.


18F

2021. aug. 1. 17:13
 13/28 A kérdező kommentje:

Illetve ami még érdekel, egyik ismerősöm mutatta ezt


(4) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét betöltött, de tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel a vele kapcsolatban fennálló hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve szexuális cselekményt végez, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Szóval alapvetően 14 évessel lenni nem bűncselekmény, mégis van amikor igen

2021. aug. 1. 17:51
 14/28 anonim ***** válasza:
13. Ez kb az ilyen tanár-diák dolgokra vagy mondjuk edző vagy hasonló vonatkozik
2021. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

#13

Ez a grooming angolul. Magyarul nincs rá szó

2021. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Igen, mindjárt keresek egy deszkát. Mekkora kell?
2021. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Alapesetben akkor teljesen legális a kapcsolatunk, semmi hatalmi, befolyási viszony nincsen. Saját naga akaratából van velem ez lány


18F

2021. aug. 1. 17:59
 18/28 anonim ***** válasza:
Ki a f@szt érdekel, hogy legális-e? Szerinted a törvények istent követik? Nem.
2021. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Engem érdekel mert nem akarok illegális kapcsolatba lenni


18F

2021. aug. 1. 18:06
 20/28 anonim ***** válasza:
19. Teljesen legális a kapcsolatotok Magyarországon! Nem mindenhol, de itt az
2021. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!