Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez alátámasztja, hogy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alátámasztja, hogy tényleg leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Már régóta úgy érzem, hogy inkább a lányok érdekelnek. Ma tesi órán, az egyik tesitanártól (nő,rövidhajú de amúgy hosszú műkörmei vannak,kövérnek azért nem mondanam, de nagyon nem egy nádszál alkat (csak hogy el tudjátok képzelni milyen)) megkérdeztem, hogy kosarazhatunk e, rögtön odalépett hozzánk(egy barátnőm volt velem) és nagyon készségesen mondta, hogy persze, ki is nyitja nekünk a szertárat menjünk, és elindultunk és a nő végigsimogatta a hátamat. De nem csak megsimította, hanem a hátam közepéről vagy tetejétől lassan, már-már erotikusan,az egész hátamon végig csúsztatta a kezét, nem csak egy vonalban, hanem az egészet bejárta, egészen a fenekemig (mármint a fenekemet természetesen nem, még felette megállt kicsivel). Nem tudtam lereagálni, mire felocsúdtam már a szertárhoz értünk. Utána már nem történt semmi, mentünk tesizni. Nem értem miért, de totál felizgultam az érintésre. A nőre egyáltalán nem, hiszen nem éppen az esetem. De a gesztusra, meg a keze melegségére bizsergett az egész testem, ha nem lett volna önkontrollom, ott estem volna össze a zavartól meg a gyönyörtől.

Szóval ez egy nagyon fura helyzet, hiszen nem kéne ilyet éreznem emiatt. Legalábbis ha hetero lennék akkor gondolom nem éreznék ilyet, nem? És amúgy máskor is volt ilyen, hogy egy lány aki tetszett hirtelen megérintette hosszabban a hátamat és ugyanilyen érzés volt, csak kevésbé intenzív.

Nagyon nem tudom, hogy akkor ez most mit jelent.. ez erősíti a tényt, hogy leszbikus lehetek? Vagy mit jelent ez szerintetek?



2019. febr. 19. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyit támaszt alá, hogy érzékeny a hátad, erogén zóna nálad. Ami a leszbikusságodat támasztaná alá az az, ha egy pasi érintése/látványa/bármiféle aktivitása nem vált ki belőled semmilyen érzést.
2019. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Mik ezek a sztorik?

Hosszú műkörmös tesi tanár? Dafuq..

2019. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért, egy tesitanárnak miért ne lehetnének hosszú műkörmei? Nálunk legalábbis soha még egy labdát se fogtak meg a tanárok, ha be is kellett mutatni egy gyakorlatot, csak kihívtak valami sportosabb gyereket az osztályból és megcsináltatták vele...Ja és 3 évig egy kb. 160 cm és 120 kg-os nő tanította nekünk a tesit.
2019. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ömm.. ebben az esetben egyáltalán nincs lényege a műkörömnek.Csak leírtam, hogy szemléltessem, nem gondoltam bele, hogy ez ekkora fejfájást fog okozni néhányaknak.


Tehát a kérdésem még mindig aktuális, légyszi írjatok véleményt a dologról!

2019. febr. 19. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján én is inkább azt mondanám, hogy ez a hátad mint erogén zónádat bizonyítja. Nálam például előfordult már nem egyszer olyan tömegközlekedésen, hogy valaki véletlenül megérintette a combom vagy könyököm és egy érzet végigfutott a testem keresztül egészen az ágyékomig, úgy hogy teljesen bebizsergett egy pillanatra.. De ez az izgalom nem annak az idegennek szólt aki megérintett, egyszerűen csak hihetetlenül érzékeny vagyok bizonyos pontokon, főleg ha felkészületlenül ér az érintés. Bár írod hogy tetszett már lány. Fiú volt rád ilyen hatással?
2019. febr. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!