Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb barátnőm aki 15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm aki 15 éves szerelmes egy 21 éves fiúba. Lehet nála esélye szerintetek? Akár csak szexkapcsolatra is gondolok itt 18L

Figyelt kérdés
És ha lenne, hogy kéne ezzel előállnia? Persze én is segítek neki, de nekem sincs ötletem hogy mondja el a fiúnak
2021. aug. 2. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak szex és a srácnak nincs nője, tetszik neki a barinőd akkor valószínűleg igen. Azt kell nyilvánvalóvá tennie hogy dugna vele - mondjuk az más kérdés, hogy ezzel mire menne mert kb. párszor lehet megdugja és annyi, a barinődnek meg csak rosszabb lesz hogy utána lepattintják.
2021. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Idióták vagytok.
2021. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet. Minél egyértelműbben adja tudtára, hogy tetszik neki, lájkok, szívecskék, üzik, meg amit szoktatok mostanság.
2021. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szóval te vagy a 15 éves lány aki szerelmes fülig egy 21 éves srácba... csillagom a pasik a szexbe elég könnyen belemennek, de neked lesz sz.rabb utána rájössz csak pár dugásra kellettél a pasinak. Inkább keress olyan pasit aki szeret is és ne te nyomulj rá.
2021. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lazy Lover ***** válasza:
92%
Persze lehet akár komoly kapcsolat is minden 2 emberen múlik
2021. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Egy 21 éves srác, hacsak nem egy elbszott szűz gyerek, nem fog leállni 1gy 15 éves lánnyal. Max pár menet elejéig. A csaj tapadós, hisztis és problémás lehet. Persze ez nagyjából a srác döntése.
2021. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
15 évesen még nagyon fiatal a szexkapcsolathoz.
2021. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az a leginkább meglepő, hogy a 18 éves lánynak a legjobb barátnője egy 15 éves. Csak nekem furcsa?

Ismertem olyan 15 éves lányt, akiben annyira tomboltak a hormonok, hogy összejött egy 30 éves pasival, de csak szexkapcsolatra (csak orál volt köztük, mert nem akarta a szűzességét elveszteni). A pasi rendes volt hozzá, bár nem törte magát érte. Egy évig se tartott. Nem állítom, hogy tipikus, de nincs benne semmi extra. A lány interneten ismerte meg, írt neki, és nem hagyott sok kétséget affelől, hogy mit szeretne.

Egy 15 éves általában hamar szerelembe esik, de ez nem olyan komoly, hamar el is lobbanhat. A fiún sok múlik, megvan a veszélye, hogy kihasználja az alkalmat. Vigyázni kell...

Ha neked van tapasztalatod, hallgasd meg a barátnődet, és adj neki tanácsokat, mi nem ismerjük egyiket sem. A vágyakozás szívszaggatóan fájdalmas tud lenni, annál már csak egy csalódás keserűbb. :)

2021. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
#7 nem feltétlenül (ha fejben érett hozzá), csak mondjuk nem egy 21 évessel kellene kezdenie hanem egy saját korabelivel
2021. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Látom, van itt olyan nő, aki nem célozgat, hanem beletrafál. :)

Értem én, a 16-as karika miatt kellett így felvezetni.

2021. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!