Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit értetek azon hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit értetek azon hogy "működik a kémia" 2 ember között?

Figyelt kérdés
Valakivel van most ilyen, de nem tudom h jol sejtem e.

2018. szept. 9. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Vonzódok hozzá, bejön...
2018. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Én eddig egyetlen egy olyan emberrel találkoztam, akivel úgy érzem működött a kémia.

Röviden:

Mikor először megláttam, egyátalán nem jött be. (közös ismerősnél taliztunk)

Egy asztalnál ültünk, fura érzésem volt vele kapcsolatban, de nem jött be akkor sem.

Aztán sokat gondoltam rá.

Legközelebb mikor találkoztunk már éreztem, hogy vonzódom hozzá, szexuálisan.

Aztán kiderült hogy ez kölcsönös.

Nem vagyunk együtt, de néha szexelünk.

A hangjától libabőrös leszek, elég ha rá gondolok, és már nedves vagyok, amikor hozzámér...áhhh ezt nem is tudom leírni, az a minden abban a pillanatban.

Továbbra sem jön be mint pasi, kinézetre nálam 10/3, mégis megőrjít...talán ez a kémia.

2018. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Vonz vagy nem. Ra akarok-e maszni vagy nem.

N

2018. szept. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy újkori sületlenség, bulvárcikkek hülyesége. Úgy vettem észre, ez csak egyvalamire jó: ürügynek, hogy legyen mire hivatkozni, ha elutasítasz egy neked nem tetsző valakit.
2018. szept. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csajoknál akkor van meg a kémia egy pasassal, ha beindulnak tőle.

Férfiként nem használom ezt a kifejezést, de nagyon kifinomult orrom van, akinek az enyhe izzadsága nem kellemetlen, azzal van meg a kémia. A vegetáriánus nők pl. mind büdösek.

2018. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem sületlenség, sőt szó szerint kémia. Több olyan nő volt már életemben, aki kívülről nem tetszett és/vagy amúgy sem volt szimpatikus, de ha fél méteren belül állt hozzám, akaratlanul fölállt a farkam. Szó szerint kémia, feromonok... Elég kegyetlen dolog, ha nem kölcsönös, vagy épp leszbikus a lány. F 40
2018. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
#6 vagyok, lányoknál meg úgy működik, hogy önkéntelenül is tocsogni kezdenek a nedvükben.
2018. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De igen, sületlenség. Ha létezne ez a "kémia" baromság, akkor interneten soha egyetlen kapcsolat se alakulhatna ki. Vagy a "kémia" képes online terjedésre is?

Ennyit a "kémiáról", kamu melléduma az egész, valóságalapja kb. annyi mint az üreges Holdnak ami légüres térben kong. A piros kezet visszaadtam.

2018. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez egy divatbaromság amit a női bulvárszarok vezettek be a köztudatba

semmiféle "kémia" nincsen

kb. az a szint, amikor a középkori ember azt hitte, a pestist démonok okozzák, vagy hogy a Nap forog a Föld körül

Egy ezoterikus ökörség, hogy legyen a szar női bulvármagazinoknak miről cikkezni és mire hivatkozni ha nem jön be egy pasi, mert az igazat egyik se mondaná meg

Lehet engem is lepontozni a majomparádéknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok még saját magatoknak se, mert az ugye derogál...

2019. szept. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!