Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit csinálnátok ebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal és még csak szájrapuszi volt. Nagyon félek attol hogy kicsi a farka nem tudom mikor jutunk el odáig hogy láthassam de ha igy lenne tuti nem szeretném már annyira a fiút. Hogy tolerálnátok, szeretnétek ugyan ugy vagy megváltozna felé irányuló érzelmetek? 18/L
2021. aug. 3. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hagy el! Jobb lesz neki...
2021. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezt se egy lány kérdezi
2021. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi attól még kis kreativitással meg lehet oldani hogy mindkét fél számára élvezetes legyen az együttlét. Viszont ha mikropénisz ami már ténylegesen is használhatatlanul kicsi akkor szakítanék.
2021. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"nem tudom mikor jutunk el odáig hogy láthassam" Fél perccel azután amikor megkéred, hogy mutassa meg!!!!!
2021. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lacika te mindenáron komplexusokat akarsz másokban elültetni? Segítek, csak az önbizalomhiányos, önértékelési problémákkal küzdő lúzerekben tudsz, másokban nem.
2021. aug. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy ordas nagy kamu a kérdés.... vagy simán csak hülye a kérdező... tegyük fel kicsi neki , akkor mi van? az harap a nagy meg nem vagy miért kell tőle félni?
2021. aug. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mikropénisze lenne én is szakítanék, de azért valljuk be ez nem túl gyakorim
2021. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
18 éves lányok azért szoktak panaszolni, mert még a 13 cm is fáj ;)
2021. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!