Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit csinálnátok abban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok abban a helyzetben, ha az egyik legjobb fiú barátotok egyszer csak letolná a nadrágját és elkezdené verni előttetek a farkát?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Lehet tetszel neki. Segíts neki verni, azt szeretné.
2021. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem engem kérdeztek, de

1. ha tényleg barátság, akkor üvöltve küldené el a csaj a picsába a faszit

2. ha rábukna a faszra a csaj, akkor az nem barátság, csak annak van elbábszínházazva.

2021. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Pasi vagyok, de ha csajként ilyen helyzetbe kerülnék, tökön rúgnám néhányszor, és nem lenne a barátom - nem a farokverés miatt, hanem mert egy barát nem tesz ilyet.
2021. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem Fourier-sort akar számolni, csak nem tudja hogy kezdjen neki... :-)


Valaki mondja már meg, hogy az emberek tényleg ilyen alacsony értelmi és gondolati szinten vannak? Ez jó nekik? Miért? :-)

2021. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Felhívnám a rendőrséget.

De lehet, hogy a mentősökkel együtt jönnének ki.

2021. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ott hagynám.

Előttem ne csináljon már ilyet! Fuuj

2021. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Alupholiaba csavart euphoria, ph-val nem f-fel
2021. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Kinevetném és ott hagynám.
2021. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Ne csinálj ilyet. A nők nagyrésze nem kíváncsi random farkakra, így a képekre sem. Először bizonyosodj meg arról, hogy érdekled-e, lehet tetszel neki te is, de ezt ne a farkaddal tudakold meg, adj neki pici jeleket. Aztán, hogyha úgy látod, hogy lehet ő is érez valamit, és csakis hogyha van olyan fantáziája, esetleg "véletlenül" közel nyúlhatsz a combjához, meglátod, hogy reagál, később esetleg a kezét is odateheted a tiédhez közel. De először tudd meg, hogy nyílt-e erre, hogyha ez egy szimpla barátság, csak tönkreteszed az egészet, és ne is úgy támadd le hogy egyszer csak kiveszed, hanem lassan közelíts! Hidd el, nem fog neki tetszeni.


Személy szerint, nekem nagyon mocskos fantáziám van, tehát rögtön beindulok attól, ha látom a másik fél bukik rám, onnantól meg nincs visszaút, simán oda-odanyúlok aztán történik ami történik, de ha előttem lehúznák, és elkezdenék verni ott is hagynám. Apró jelekkel kezdünk, vagy semmivel. Sok sikert hozzá!:)

2021. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha volt is valami akkor ezzel a "művelettel" a szimpátia indexe 0-ra csökkenne és otthagynám. Nagy ívben kerülném utána a társaságát, mert aki ennyire zakkant az ki tudja legközelebb mit fog csinálni.
2021. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!