Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az ha egy nő maszturbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ha egy nő maszturbálás függő?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbál állandóan, naponta többször, szerinted miért hívják így? 😂 Egyébként ez egy pongyola köznyelvi kifejezés (szexfüggőség van, de annak teljesen más a mentális háttere).
2021. aug. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat maszturbálok, viszont csak azért mert fele olyan intenzív sincs az orgazmusom mint amikor egy pasival vagyok. Ezért masztiból úgymond több mell, hogy kielégüljek rendesen. Én unkább orgazmusfuggő vagyok.
2021. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, hogy pontosan milyen mennyiségtől számítasz annak. Vagy mit takar a függőség, elvonási tüneteket frusztrációt, hogy ki kell menned a mosdóba akár random undorító helyeken is csak hogy csináld? Passz

Én napi 2x csinálom és szinte egy napig se bírom ki nélküle, de szerintem ez mégnem függőség

2021. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a mennyisegtol lesz vki fuggo. Hanem attol h az alap lelkiallapothoz az kell, hogy maszturbaljon. Mivel a szex, vagy annak imitacioja nagy dopamin loketet ad az agynak, igy konnyen fuggojeve valhatunk egy olyan elvezetnek mimt a szex, vagy a maszturbalas.
2021. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!