Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Oszinten, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Oszinten, titeket zavar, ha hosszutavu kapcsolat alatt a no 10-15 kiloval tobb lesz, mint megismerkedeskor?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Bizony, nagyon zavarna. Alapvetően a vékony nők tetszenek, 10-15 kiló plusz egy eredetileg vékony lányon nagyon meglátszana...
2021. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ hány kgról és mi az oka. :D
2021. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem zavarna, én is "nőttem" 25 kilót mióta együtt vagyunk és őt sem zavarja. F
2021. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha tetszik hanem, annyit biztos fog kerekedni minden nő.

Nem nagyon látsz te 50 évest 45 kilósan, inkább 70 kiló.

2021. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
#4, miert kerekedne? Aki vigyaz magara es egeszsegesen el, az 50 evesen is nezhet ki jol (anyam pl. heti 3-szor edz es kevesebb kilo, mint szules elott, 54 eves).
2021. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
10-15 kg az nem kevés ám, hagyján hogy hogy néz ki, de egészségtelen is
2021. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
A miértek számítanak. Ha terhesség miatt akkor természetes, ha majd nagyobb a gyerek akkor leadjuk együtt (aktív életmódot folytatok én is). Ha betegség miatt akkor ezért szintén nem fogom elhagyni. Ha csak lustaságból, tohonyaságból hízik meg valaki és nem előnyére akkor zavarna. Nem bántón de megmondanám és ha tényleg szeretem akkor segítenék neki ismét formába jönni.
2021. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Sok mindentől függ.


Honnan indult? A feleségem 47 kg volt, most úgy 63 lehet. Egyetértünk abban, hogy ő túl vékony volt 47 kilósan, esze ágában sincs oda visszafogyni, úgy 55-58 lenne neki a cél. Ha arra az 58-ra szedte volna fel a 15-öt, már lehet, hogy másképpen nyilatkoznék.


Hogyan áll rajta? Pl a feleségemen nem duci lett, hanem bögyös-faros, amolyan "asszonyos". Magam sem hittem, de nagyon bejön. Előtte pálcika karjai voltak, aprócska segge, most rendesen jobb. Van, aki viszont pechesebb, és nagy hasat, tokát növeszt, vagy gyakori eset az aránytalanul nagy és narancsbőrös kuffer is, amik már nem annyira vonzók.


Mi az oka? A feleségemnél a koron és a két szülésen kívül az azóta szükségszerű gluténmentes étrendváltás - pontosabban az azzal kapcslatos kezdeti rutintalanság - volt az egyik fő ok. Ha valami szervi, vagy pszichés oka lenne, azt mindenképpen górcső alá kellene venni.


Egy tendencia része, vagy egyszeri esemény? Nem mindegy, hogy ez az új súlya, vagy éppen várható a következő 15 is. Előbbivel együtt lehet élni, utóbbi esetén közbe kell lépni.


Végső soron az sem mindegy, hogy ő hogyan érzi magát benne. Nekem a feleségem teste kifejezetten tetszik ahogy most van, de őt zavarja, így foglalkozom a témával.

2021. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
De igen, zavarna. Nem kell attól többet enni és lusta életmódot folytatni, mert kapcsolatban van az ember.
2021. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!