Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok volt olyan hogy eleinte nem szeretettel a anál szexet és idővel megkedveltétek ?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
Eleinte fájt. De idővel megkedveltem. Nem a kedvencem, de a pasim szereti
2021. aug. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pont így 😁
2021. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Az első fájdalmas volt nagyon, utánna hallani sem akartam róla. De a mostani pasimmal 2-3havonta csinálhatjuk. Nem a legjobb, de elmegy
2021. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Eleinte nem volt a legjobb mert tapasztalatlanok voltunk, aztán rájöttünk hogy a csiklót is kell izgatni, és úgy nagyon jó. De igazán csak az utóbbi egy évben függtem rá, imádom. Én szoktam kérni, meg hogy nyomja be jó mélyen, máshogy nem tudok ennyire jót élvezni.
2021. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Legelső fájt a párommal, de csak egy bizonyos ideig. Én személy szerint igénylem,és szeretem. Persze nem minden alkalommal van.

Viszont azt nem értem hogy egyeseknek ha nem jó, miért engedik? Csak mert a partner szereti? Ha én valamit nem szeretek stb legyen bármiben pl szex felőlem fejre állhat sem megyek bele

2021. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!