Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Párkapcsolat szerelem nélkül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szerelem nélkül, csak szeretettel?

Figyelt kérdés

Létezhet ilyen, és mennyire lenne tartós?

Hogyan vélekedtek a "szerelem sokadik látásra" -ról? Tapasztalatok is jöhetnek!



2017. ápr. 20. 21:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és átfordulhat-e idővel a szeretet szerelemmé egy ilyen kapcsolatban?
2017. ápr. 20. 21:09
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezni létezik, de teljesen felesleges valakire éveket pazarolni az idődből, életedből, kapcsolati téren, ha nem vagy belé szerelmes. Tartósnak rajtatok áll, hogy mennyire lehet tartós, ha nektek így jó (mindkét félnek) akkor megbeszélés alapon akár évekig is.

Kialakulni ugyan később kialakulhatna belőle szerelem, de ennek nagyon kevés az esélye, mert ezt nem lehet erőltetni és ha nincs meg a kezdeti pillangó érzés a gyomorban akkor valószínűleg nem is lesz.

2017. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az fontos azért, hogy a másik fél hogyan érez, mert ha ő meg szerelmet érez, akkor nem igazán jó dolog úgy vele lenni hogy nem vagy belé szerelmes. Egy idő után úgyse lenne elég hogy csak szeretetet érzünk, de ha mindenki tisztában van a határokkal hogy mit várhatunk el akkor lehet tartós.
2017. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a második váladzolóval, viszont annyival kiegészíteném, hogy ha valaki erre vetemedik biztos sok csalódáson van túl.és a "biztosba" menekül. Vagy már 35 elmúlt és nincs egy komoly párkapcsolata se gyereke
2017. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyik sem érez szerelmet a másik iránt.
2017. ápr. 20. 21:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem önmagában gyenge alap, kell hozzá a barátság, szeretet. Szóval lehet így fordítva is működik.
2017. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem szépséges, de túlértékelt, múlandó szenvedély. Nem biztos alap. A szeretetre, barátságra, egymás tiszteletére épülő kapcsolatok sokkal stabilabbak.
2017. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam bejött. Na nem volt számomra sosem közömbös a párom. Persze nagyon tetszett, meg bejött, de nem annyira éreztem a szikrát, izgalmat oersze igen, de nem volt meg az a kis plusz.


Viszont egy- másfél év után teljesen belehabarodtam. Mint egy kisiskolás lány! ;) szóval van azért ilyen is. :)

2017. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Előbb-utóbb úgyis szeretet lesz a szerelemből, szóval én azt mondanám, hogy tökmindegy. Inkább az a fontos, hogy az a szeretet tényleg szeretet legyen, azaz egy nagyon erős, mély kötelék, aminek hála állandóan egymás érdekeit tartjátok szem előtt, és ne csak valami szimpátia/kedvelés, amit bármelyik random haverja/kedves ismerőse iránt érez az ember.

Végső soron az számít, hogy tudd, tartozol valakihez, aki törődik veled és elfogad olyannak, amilyen vagy, mindenestül.

2017. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezen kattogok én is egy ideje.

Szerintem is létezik ilyen,a szerelem előbb-utóbb átalakul szeretetté.

A szerelem egy elsöprő szenvedély amely mint tudjuk sokmindenre képes.Szertnék szerelmes lenni a páromba ha már együtt vagyunk,tudom át fog alakulni szeretetté ,de akkor is szeretném érezni.Ennek ellenére mindig úgy jöttem össze lányokkal ,hogy nem voltam szerelmes,csak idővel.Ők már rég azok voltak ,de sajnos én nem.A legrövidebb idő másfél hónap volt a leghosszabb 4 hónap.Igen szeretetre is épülhet erős jól működő kapcsolat.Idővel bele lehet szeretni a másikba.

L/L

2017. máj. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!