Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról a lányról aki egyedül lakik egy lakásban, és rendszeresen látogatja egy idősebb pasi?

Figyelt kérdés
De ő kizárólag hétköznap, általában 1-2 óra időtartamra. Hétvégén egy fiatal jön, gyakran egész hétvégére. Időnként házibulik is vannak.
2021. aug. 4. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Azt gondolom, hogy beteg állat, aki a szomszédjait megfigyeli
2021. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lazy Lover ***** válasza:
75%
Azt hogy tuti pénzeli szexért cserébe
2021. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Azt hogy kedves egészségükre és semmi közöm hozzá! Te meg foglalkozz a saját dolgoddal Margitka néni a függöny mögül történő leskelődés helyett.
2021. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Azt, hogy béna vagy összejönni a csajjal!

Tudod, mi a rossz a csoportos szex esetében?

Kimaradni belőle!

2021. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyáltalán nem érdekel... Ha meg szexre kellene a csaj, akkor miért zavarna, hogy másokkal is van? :D
2021. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mennyire idős... Ha járókeretes, akkor tán a nagypapi a szomszéd utcából. Ha csak negyvenes mondjuk menő kocsival, akkor ő a támogatója. Vajon tudja hogy hétvégén is dugja valaki? 😁
2021. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6

Tudja.

2021. aug. 4. 14:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én negyvenes pasi vagyok, járok fel egy harmincas lányhoz hétköznaponta 1-2 órára. Semmi pénz nincs ebben, évek óta ismerjük egymást, és szexuálisan túl jól passzolunk egymáshoz, de ennél több nem kell egymástól. Amikor éppen van valaki komoly, akkor szünetet tartunk.


Na most azt viszont nem tudom, hogy erről egy leselkedő szomszédnak mit kellene gondolnia. Bár néha elég hangosak vagyunk, azt lehet hogy rosszallják.:P

2021. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán csatlakoznék én is mikor a lánynak van egy kis "lyukas" ideje. 1-2 óra... Hogy utána kivel és mit csinál, nem érdekelne. Csak ne vigyek haza tőle semmi kéretlen "ajándékot" :)

48+Ffi

2021. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Nejemhez is járnak férfiak, még nők is, különböző életkorúak. Általában csak hétköznap, de néha megesik, hogy hétvégén is. Jellemzően 1 órát töltenek el felségemmel és elégedetten távoznak, miután kifizették a szolgáltatását. Egyik másik igen aktívan kimozogja magát, míg mások legszívesebben nejemre hagynák a tevékeny részt. Persze, ők is mozognak eleget, hogy elérjék a kívánt hatást. Elég sok állandó ügyfele van, akik rendszeresen járnak hozzá.

Hétvégén többnyire velem látható nejem.

A szomszédok már elég jól megszokták, hogy olykor idegenek jönnek, mennek nálunk, tehát a házban is. Akinek nem tetszik, az tartsa meg a véleményét magának!

(mellesleg, nejem fizikoterapeuta, gyógytornász, jógaoktató ;-) )

2021. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!