Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám megélni ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megélni ezt a vágyam (bdsm) diszkréten és biztonságosan?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy nagyon izgat az, ha beöltözhetnék bőr cuccokba, testhám, nyakörv, magassarkú stb és mindezt emberek közt. Izgat, hogy megnéznek lenge öltözetben és tetszenek az elismerő, vágyakozó pillantások. Viszont mindenképp el szeretném kerülni, hogy valaki pl lefotózzon vag videót készítsrn rólam titokban. Szerintetek vannak olyan helyek, bdsm rendezvények vagy hasonló, ahol nagyon szigorúan figyelnek a diszkrécióra? Ellenőrzik is, hogy nem-e vittek be telefont vagy ilyesmi?

Ha ismertek ilyet, mesélnétek róla?:)

N


2021. aug. 4. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bármelyik tematikus BDSM rendezvényen, vagy swingerben. Mindegyikben tilos a telefon használata. Freedom fetish, illetve a swingerek bármelyikében mehetsz így (az öltözőben kötelező ott hagyni a telefont).
2021. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

vannak BDSM rendezvények, bár nem tudom ott készül e kép, vagy videó

bár nem hiszem, hogy a telefont ne kell adni

2021. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
smpixie-s bulikon abban mész, amiben szeretnél. Képet senki nem készíthet a rendezvény alatt rólad. :))
2021. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2 egyik helyen sem készül max. a kiállításokon (pl. Luxoria) ahol utcai ruhában flangál minden látogató, nézelődő és nem kell leadni a telefont. Viszont ott is tilos a házirend szerint másokat kéretlenül fényképezni.

Minden más rendezvényen, swingerben kötelező a telót az öltözőben hagyni, nem viheted be magaddal.

2021. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én is tudok ezekről a rendezvényekről, de még sosem voltam, így a szabályokkal nem vagyok tisztában.

Aki volt már ilyenen, az tudna nyilatkozni, hogy mennyire veszik szigorúan a telefon dolgot? Ellenőrzik? Pl bevihetsz magaddal egy kis táskát és nem néznek bele? Mert abba lazán bele lehet tenni a telefont

2021. aug. 4. 13:51
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy az a szabály, de vajon a gyakorlatban is érvényesül?
2021. aug. 4. 13:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy
2021. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7: mi köze a koromnak ehhez?:D vannak nyugdíjas rendezvények és van külön fiataloknak?:D
2021. aug. 4. 13:58
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, a gyakorlatban is érvényesül. Nem fognak motozást, táskaellenőrzést tartani, kis neszesszert amiben síkosító, gumi, játékszerek stb. van bevihetsz azért nem szólnak. Ha táskával mész akkor megkérnek rá hagyd az öltözőben / rakd be a pultba ahol figyelnek rá.

Elrejtheti a táskájában ha akarja, de amint szól valaki hogy x-nél telefont látott akkor azonnal előkeríti a személyzet az illetőt és páros lábbal kivágják + kitiltják (és megnézik azt is csinált-e képet, akár odaadja a telóját akár nem, szóval ne próbáld ki).

2021. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9: sajnos ha készített képet, akkor se köteles odaadni a telefont a biztonságiaknak és ők nem is vehetik el tőle. Annyit tehetnek, hogy kirakják a rendezvényről, de akkor ugyebár a képek nála maradnak. Nekem pontosan ez a bajom, hogy ilyenkor teljesen tehetetlen az ember. Nyilván összeverni se lehet valakit ezért, ha megtagadja a telefon átadását:D az bűncselekmény
2021. aug. 4. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!