Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyen az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen az első szex teljesen biztonságos?

Figyelt kérdés

Szülinapomon terveztük meg az első közös szexet a barátommal és szeretném ha 100% biztonságban védekeznénk és biztonságosan történne a dolog.

Nekem ez fontos, mert terhes sem szeretnék lenni se most se a közeljövőben még aminek sok oka is van, meg hát első alkalom lesz nekünk szűzként.

Kinéztünk egy búvóhelyet erre a célra, mert sajnos mindkettőnk családja otthon lesz akkor és nem tudunk nyugodtan élvezkedni, meg nem szeretnénk ha ránk nyitnának.

Hogyan készüljünk fel erre a célra?

Még nagyon tudatlanok vagyunk úgymond mindketten szex témában és nem igazán tudjuk, hogy hogyan is kellene kezdeni a dolgot, elsőre mindkettőnknek meztelenen kéne kezdeni e, hogy élvezzük majd, mennyi ideig lenne érdemes csinálni mert mindketten szüzek vagyunk.

Barátommal 1 éve vagyunk együtt és elég jól kiismertük egymást.

Óvszer természetesen lesz, nekem viszont kellene pluszba valami gyógyszer ami esetleg megakadályozná jobban, hogy véletlen se történhessen meg?

Amúgy nem vagyok ennyire ráfeszülve mint ahogy ezeket írom, de azért jobb felkészülni és védekezni persze.

Háttérzenéről mi a véleményetek? Legyen esetleg valami kellemes és nyugtató relaxációs zene?

Szóval jól jönne most sok segítség és tipp esetleg. :D

Privátot nem kérek! 19L



2021. febr. 20. 04:13
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer + spermicides krém? Szerintem az tökéletes :)

Háttérzene szerintem teljesen felesleges :) Ne gondoljátok túl, csak élvezzétek egymást. Esetleg Te vegyél fel valami sexy fehérneműt a párod kedvéért ;)

Sok sikert! :)

2021. febr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

1.Köszi.

Nem gondoljuk túl csak azért szeretnénk feldobni valami extrával meg szeretjük amúgy is az ilyen dolgokat.

2021. febr. 20. 07:11
 3/55 A kérdező kommentje:
1.Azt a krémet hol lehet amúgy kapni?
2021. febr. 20. 07:12
 4/55 anonim ***** válasza:
90%

Igazából elég a sima óvszer. Ha nagyon félsz akkor aktus után töltsd meg vízzel hogy lásd tényleg nem lyukas. Lehet háttérzene ha úgy van, de nem muszáj. Úgysem arra fogtok figyelni:D

Petting volt már? Mennyire ismeritek egymás testét?

Ja és ha izgul a srác előfordulhat hogy nem áll fel neki. Ne görcsöljetek rá, nyugalom és menni fog :)

2021. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

4.Köszii.:)

Még nem volt, mindent a maga idejében szeretnénk.

Eddig csak randik voltak, csók, ölelkezés és romantikus esték meg séták..:)

2021. febr. 20. 08:35
 6/55 A kérdező kommentje:
4.Láttuk már egymást meztelenül de még nem igazán történt nagy dolog.:)
2021. febr. 20. 08:35
 7/55 anonim ***** válasza:
85%

Bőven elég az óvszer, de ne csak egy darab legyen nálatok. 😃

Először próbáljatok ki egyet, hogy mennyire megy gördülékenyen a felhúzása, majd az akció előtt húzzatok fel egy másikat, így már nem fogtok bénázni, és megmarad az izgalom. 😊


Zenét is lehet kapcsolni, amit mindketten szerettek, és feldobja a kedveteket.


Nem tudom, milyen búvóhely lesz ez, de akár pár gyertyával is jó hangulatot teremthettek.


Legyen nálatok valami nasi, innivaló (nem feltétlenül alkoholra gondolok😃), mert utána biztosan meg fogtok éhezni. 😃


Szerintem ne vetkőzzetek le rögtön, hanem inkább szép lassan vetkőztessétek le egymást sok-sok csók és simogatás közepette.😊

2021. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

7.Nagyon köszii.😊

Sok jó tippet adtál.:D

AMúgy holnap lesz a dolog.

Holnap este fele terveztük, olyan 6 fele.

2021. febr. 20. 09:19
 9/55 anonim ***** válasza:

Sok sikert! És boldog születésnapot! ;)

Írd majd meg hogy ment:)

2021. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

9.Köszönöm!:)😊

Megírom majd mindenképp ha nem felejtem el :D.

2021. febr. 20. 09:43
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!