Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyen frizura tetszik...

Lányok, milyen frizura tetszik nektek egy pasin?

Figyelt kérdés

Nem hosszú hajam van, szóval lehetőleg ha tudnátok képet mutatni olyanról az király lenne


Ryan Reynolds haja ilyesmin gondolkozok

[link]


2021. aug. 4. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van ez a haj.
2021. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ray Reynoldson teljesen rendben van 😂 Egyébként meg attól függ milyen az arc és fejformád. Ami jól áll frizura az egyik embernek, az nem biztos annyira előnyös egy másiknak.
2021. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit magas a homlokom, és amikor rákeresek erre a hajstílusra ezt dobja ki, és nekem bejön és borostát is akarok hozzá hasonlót növeszteni, csak van egy anyajegyem, de azt épp le akarom vetetni borotválkozás miatt, szóval valami hasonlót akarok kihozni így arc/fejszőrzet témában :D
2021. aug. 4. 15:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen nagyon hosszú, vagy kopasz, vagy igénytelenül vágott. Ezt leszámítva, ami jól áll az adott férfinak.
2021. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A fejformánk azt is néztem jogos a két pont, nagyjából egyforma... már ahogy én látom.
2021. aug. 4. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Pl ez 😍

[link]


Azt hiszem pompadurnak hívják a stílust.

2021. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahány lány, annyi választ fogsz kapni, szóval ez kicsit értelmetlen így, pláne nem tudjuk mi áll jól neked.

Nekem Ryan R. nem tetszik, meg a haja se, de lehet neked jól állna ez a frizura. A nagyon rövidre nyírt nekem nem jön be, sok esetben bűnözős/rosszfiús, no thanks.


Személy szerint én nagyon szeretem a picit hosszabbra hagyott, oldalra csapott hajat: [link]


Ez elég sok pasin jól áll, de van, akin meg hülyén néz ki, szóval.

2021. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A barbershopban van hogy probalkoznak ezzel a felfesulessel , hat nekem az tuti nem all jol , nekem ahhoz keves hajam van , nem olyan dus , csak olyan atlag
2021. aug. 4. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Ok persze ez természetes, hogy olyan stílust kell találj, ami te vagy.

Az összkép a lényeg, hiszen a hajad sem valami corpus separatumként lebeg a semmiben, hanem szervesen hozzád tartozik.

2021. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a tökéletesen simára borotvált kopasz tetszik.
2021. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!