Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Nektek milyen haj tetszik, jön be legjobban egy férfin? Szín, hosszúság, frizura, göndör vagy egyenes? Stb.

Figyelt kérdés

Észre vételeim alapján, a sztereotípiákkal ellentétben a fekete/sötétbarna hajú pasik sokkal népszerűbbek a nőknél mint a szőkék... Szerintem a sötét szőke és a világosbarna a legkevésbé népszerű.


Egyébként tisztában vagyok vele, hogy egyben az egész férfin múlik, hogy tetszik e vagy nem, de most az érdekelne, hogy a hajakról mi a véleményetek!


Előre is köszi!



2015. aug. 7. 00:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Vagy kopasz (imádom a skinheadeket de csak ha helyes az arcuk), vagy hosszú, sötét, lehetőleg egyenes vagy minimálisan hullámos.
2015. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Rovid, tusis, egyenes, a szine mindegy, eddig sosem tetszett gondor haju.
2015. aug. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
szőkésbarna - barna - fekete (a szőke ritka esetekben) (nekem kedvencem nagyon sötétbarna vagy fekete)egyenes szerintem és az a felnyírt az szörnyű a hosszú van akinek jól áll van akinek nem szerintem a fül alá érő max mert az úgy cuki, dús sötét haj és nem az a szétvagdosott hanem olyan természetes laza :) :*
2015. aug. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
31%
2-es válaszolón kívül nincs valami jó ízlésük a lányoknak ;)
2015. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Hát kösz !!! :p
2015. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
1-es vagyok... relatív, hogy mi a jó ízlés, lehet, hogy szerintünk meg neked nincs az :D
2015. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
43%

Mostanaban kopasz pasijaim voltak, de szeretem meg a zseles felallo hajat, nekem a szoke "ecsethaj" is bejon, olyan retros es katonas, vagy mint a regi amerikai filmekben a csaladfenntarto apukak a pin-up nok mellett, szoval ezzel koti ossze az agyam -> jo apa, jo ferj igy kivanatos.


A hosszu hajat nem szeretem, pedig apukamnak is hosszu a haja. A felkopaszt se, akkor mar vagja le teljesen.


Bodorbol, ha rovid es ugy kunkorodik az is aranyos tud lenni. :) Kis okori romai feelingu.

2015. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Ezt nem gondoltam volna.

azthittem Kb mindenki az ecsetfejűekre bukik.

15/f

(Sötétbarna rövid haj 9mm re szoktam vágatni)

2015. aug. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kifejezetten rossz ízlésük lenne, csak mert te úgy gondolod és nem kell lepontozni senkit, hisz ez szubjektív!
2015. aug. 7. 01:31
 10/32 A kérdező kommentje:
(4es válaszoló)
2015. aug. 7. 01:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!