Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagy pénisz,sok sperma,kitar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy pénisz,sok sperma,kitartóság ezek mennyire jönnek be a külföldi pl Ukrán csajok többségének?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársammal szervezünk egy intimebb jellegű bulit a cégnél dolgozó pár Ukrán vendégmunkás csajokkal.

Hasonló lesz mint egy swinger.

Óvszer,italokból is lesz bőséggel.

Nagyon szépek meg aranyosak de kicsit tartok tőle hogy lesz akit sokkolni fogok a méretemmel vagy az hogy túl sok anyag jön belőlem,esetleg hogy sokáig bírom,mivel itthon is több csajnál ez probléma volt eddig és ők nem magyarok így nem szeretnék csalódást okozni nekik vagy kellemetlen helyzetbe kerülni.

Nyilván ezek ellen,főleg ami a méretemet illeti nem sokat tehetek és lehet feleslegesen feszülök rá erre de mivel nem tudom előre milyen reakciókat kapok majd így okkal izgulok szerintetek?


2021. aug. 4. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ukrán csajok csakis spermamérő pohárkával járnak, és ha egy szint fölé megy majd az anyag a pohárban, sírva rohannak haza Ukrajnába.
2021. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

16:19


Nem túl erős poén,bocs:)

2021. aug. 4. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A kérdés se túl erős :D nekem tetszett az első válasz
2021. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

16:29


A kérdés se arról szólt hogy mérd fel mennyire erős vagy sem:)

2021. aug. 4. 16:34
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen hülye kérdéseid vannak akkor bele se kezdj a swingerbe…
2021. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Már bocs, de nem tudlak komolyan venni.

És az ukrán csajok se fognak…

2021. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Egyik munkatársammal szervezünk egy intimebb jellegű bulit a cégnél dolgozó pár Ukrán vendégmunkás csajokkal.


Mondjuk kíváncsi vagyok milyen cég lehet ez :D Ahol vannak nagyon jó csaj ukrán vendégmunkások, egyszer találkoztam ukrán magyar csajjal, na mondjuk ő jó volt, de nem vendégmunkás :D

2021. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor te nem tudom hol élsz mivel jelenleg rengeteg multi alkalmaz nem is kevés ukránt.
2021. aug. 4. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a buliba mennék én is
2021. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kamkero az ur, hagyjad mar. 😂😂
2023. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!