Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális, rendben van ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, rendben van ez a fajta viselkedés?

Figyelt kérdés
Sok külföldi férfi van itt ugyebár az EB miatt, szex után viszont eltűnnek. Persze nem várom el, hogy miattam költözzenek ide, de attól még ez egy kicsit furcsa. Ítélkezést sem kérek, csak hasonló tapasztalatokról beszámolót esetleg!

2021. jún. 22. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert mit szeretnél? Hogy hívjanak fel? Vagy mit?

Hisz nekik csak egy darab hus vagy a szórakozásukhoz amíg távol vannak és az asszony nem lássa őket.

2021. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
idejonnek, megnezik a meccsek, beleuritenel a helyi qrvakba, aztan hazamennek. megis mit varsz?
2021. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenki alá aláfeküdni. Nem kötelező. Vagy kényszerítettek? Az már bűntény!
2021. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Könyörgöm! Csináltassatok már egy "Laza Ürítések" kategóriát, hátha elkerülhetünk sok hasonló "kérdést". Persze nem tudom ebben mi a kérdés. Csak dicsekedni jött hogy külföldivel dugott. Én meg Pataki pedig ufókkal!
2021. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy magyar férfi is eltűnik, ha csak egy dugásra kellettél neki. Meg mindenki, akinek csa üríteni kellettél:)
2021. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tűnök el és tudok angolul. Meg németül is :D
2021. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan te mit vársz a meccs+buli+piálás kombó miatt 1-2 napra ideutazó külföldiektől akiknek aláfekszel egy nap (pár óra) alatt? Egyből vegyen feleségül egy alkalmi dugás után vagy mi? 😂
2021. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy unom már, mikor azt hiszik, hogy a férfiaknak csak egy darab hús kell. Mint az amerikai pitében.
2021. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a pénzük miatt megtehetik, mivel Orbán "Király" így felemelte az országot hogy minden szakadt francia munkás eladhatja magát mint egy úr. Tudod nyár van, és sajnos (bár énpasi vagyok) hozzám hasonlóan te is komolyan veszed ha együtt vagy valakivel, szerintem lazíts, és élvezd!
2021. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!