Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk/ferfiak! Mit reagalnatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/ferfiak! Mit reagalnatok, ha egy csunyabb lany beprobalkozna nalatok?

Figyelt kérdés
Roviden a sztori: tetszik egy szaktarsam egy joideje, szemelyesen nem ismerem, csak latasbol es online orakrol. O iden diplomazott, tehat valoszinuleg nem latom tobbet, ezert arra gondoltam, beprobalkozom nala valahogy. Nyilvan kapcsolatra nem kellenek, de mennyi lehet az eselye, hogy nem utasit el kapasbol, ha ramozdulok? 😅 Sok veszitenivalom tulajdonkepp nincsen, maximum beegetem magam egy kicsit.
2021. aug. 4. 16:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Csúnyának érzed magad?


A férfiak mindenkit megdugnának ha ki vannak éhrzve, főleg ezen az oldalon, szóval mindegy hogy néz ki, csak punci legyen. Vagy még az se muszáj, csak lyuk.

2021. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Megdugnám..
2021. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

szerintem meg amit az 1-es ir ku.vara nem igaz.

a ferfiak is valogatnak, plane mivel hogy friss diplomas valoszinusithetoen ertelmes, allitasod szerint jokepu sracrol beszelunk, egyaltalan nem kell barkivel osszefekudnie, valogathat.

2021. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert diplomás van farka..Nekem 3 mérnőki van mégis megbasznám..
2021. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, életem egyik legjobb menete volt, és azóta is haverok vagyunk :D


31/F

2021. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint jó néven venném, ha egy lány odajönne hozzám és "bepróbálkozna", jól esne :)

Amúgy pont így, ahogy leírtad kb., odamész, beszélgetsz vele egy kicsit aztán kiderül. Én azt javaslom, hogy légy magabiztos, legyen kisugárzásod és mosolyogj, azzal már sokat javítasz az esélyeiden, ne azt érezze rajtad hogy "jajj, csúnya vagyok és úgyse fogok neki kelleni" mert akkor tényleg nem fog összejönni. Csak határozottan.

De tetszik a hozzáállásod, drukkolok, hogy sikerüljön ;)

27/F

2021. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod, sok veszítenivalód nincs, miért ne?
2021. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"allitasod szerint jokepu"


Nem tudom igazabol, hogy mennyire szamit jokepunek. Baratnom szerint nem jo pasi es siman lehetne eselyem. Alacsony, sovany, szemuveges, szakallas, ez a tipikus elvont bolcsesz, de nekem az ilyesmi bejon. Nyilvan olyan pasinal nem mernek probalkozni, aki nagyon jol nez ki.

2021. aug. 4. 16:48
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
na hat igy mar ahogy lefested nemhogy eselyed lehet nala, de valszeg meg nagy lehetosegkent is fogja felfogni.
2021. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9, azert nem nez ki rosszul, szerintem helyes es szexin oltozik 😄 Attol, hogy valaki nem 10/10 tipikus jopasi, meg siman tetszhet jobb csajoknak is, nem?
2021. aug. 4. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!