Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok, ha egy melegbárban egy biszex srác bepróbálkozna nálatok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Melegbárban?

Melegbárban nőként?

Melegbárban nem hiszem hogy épp egy nőre moccanna, azt bárhol megteheti.

Sehogy nem reagálnék.

2018. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1# Szerintem a legszürreálisabb helyeken is lehet ismerkedni ha meg van a kölcsönös vonzalom. Még a meleg bárban is.


Én heteróként voltam már ilyen helyen. Nem ... még kíváncsi heteró sem vagyok, csak a lányok tetszenek.


Csak egyik haverommal részegen azt mondtuk egymásnak, hogy menjünk egy egy meleg bárba, mert még soha sem voltunk és bakancslista.


Ha láttam volna olyan lányt, aki tetszik és egyértelmű, hogy heteró vagy biszex, akkor én is lehet megpróbáltam volna közeledni.

2018. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon meglepődnék. Azon hogy mit keresek ott, mert soha nem járok iylen helyre.
2018. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fiúnak nézett:DD
2018. szept. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha jol néz ki és kedves, akkor simán belemennék egy flört, kaland dologba
2018. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Imádnám :D
2018. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zimonyi attila ***** válasza:
30%

Na jó, de azért a HIV tesztjét kérd el tőle!!

Was ist sicher, das ist biztos!!

2018. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!