Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk lányok, ezen az oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, ezen az oldalon sokan kerestetek/találtatok barátság extrákkal kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán kerestem és még engem sem kerestek ilyen ügyben. F
2021. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kerestem, régebben találtam is fiatal, kíváncsi lányt, aki benne volt, mostanában sokkal nehezebb.
2021. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaj volt innen, jó volt vele a szex.
2021. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kerestem, nem találtam senkit.
2021. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Keresek de még nem találtam
2021. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan keresnek, de mondjuk főleg férfiak 😂 Itt is az a helyzet mint máshol, Madáchi hasonlattal élve sok a vadász, kevés a fóka (értsd a nemek aránya kb. 1:100 + 10 troll, magát nőnek kiadó kamus). Főleg hogy anonim teljesen az oldal, itt még bunkóbbak egyesek mint egy normál társkeresőn (bár az sem piskóta).

Magánvéleményem, hogy akár itt is lehet, de lényegesen nehezebb mint egy társkeresőn, ahol legalább az életkort, testalkatot, lakhelyet esetleg fényképet látsz azonnal a másikról. Itt totál lutri hogy ki van a nicknév mögött, x db levél mire azt megtudod amit egy társkeresőn azonnal látsz, s újabb y db levél mire kiderül akar-e valamit vagy sem.

2021. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az évek alatt volt innen pár.


L

2021. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerestem így, nem is találtam-, nem is jelentkezett be így szinte senki sem. (F)
2021. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kerestem. Nem is akartam.

De a múltban előfordult olyan, hogy egyik másik pasival annyira elszabadult a csevegés, hogy találka lett belőle. Biztos nektek is volt már szaftosabb beszélgetésetek…

Ezekből a találkákból lett egy hosszabb szexkapcsolat, és három különböző rövidke kis affér.

2021. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Én találtam többször is,de álltalában az volt a baj hogy a legtöbb lány vidéki,én meg Budapesti vagyok. Most alakul valaki meg talán még egy,aztán meglátjuk.De nem vagyok rossz pasi,szerintem lesz még 😏 F
2021. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!