Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők szeretitek a szexkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szeretitek a szexkapcsolatot vagy a barátság extra kapcsolatot, milyen gyakran szexeltek, és hol?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Jelenleg alkalmi szexkapcsolatban vagyok.

3-4 havonta szexelek a férfival, és mindig a lakásán!

L

2021. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én a komoly kapcsolatot preferálom.
2021. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát én nekem volt egy szexkapcsolatom de nem lett túl jó vége szóval nem igazán szeretem.
2021. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2021. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
79%

Szexkapcsolatban vagyunk, hetente egyszer szexelünk, nála.

Amúgy nincs vele bajom, amíg mind a ketten tisztában vagyunk azzal, hogy mi van közöttünk és ezt elfogadjuk, addig nincs baj.

N

2021. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

#1


Annak mi értelme van, ha csak 3-4 havonta szexeltek egymással? Nem is értem.

2021. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Van egy barátság extrákkal kapcs ...1 / ho nálunk van szex,de attól függ ha utaznia kell akkor a legtöbbször megyek vele. Hotel ,vacsi és megvalósítjuk az almaimat amik a filmekben annak. Azt imádom :) akkor 2-3 nap reggeltől estig dugunk és romantikazunk.
2021. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen, szeretem mert sokszor nyűgnek érzem hogy találkozni kell, órákat dumálni meg foglalkozni a másikkal, esetleg főzni neki stb. Mostanság nincs ilyenekre időm és enegiám.

A szexkapcsolatban meg ha akarunk találkozunk, akkor beszélgetünk jól érezzük magunkat, de utána nem kell egymással foglalkoznunk. Heti 1x találkoztam általában az aktuális partneremmel mindig. Néha heti 2. Mindig lakásban szexeltünk, vagy nála vagy nálam

2021. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1 "3-4 havonta szexelek a férfival, és mindig a lakásán"


És rajta kívül még hány férfival szexelsz a többi hónapban? Mert 3-4 havonta szexelni annak nincs értelme

2022. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!