Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Össze lehet ugy húzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze lehet ugy húzni a hüvelyt, mintha orgazmusom lenne?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2021. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2021. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Össze, de mi a francért akarod megjátszani magad??? Nem csak a partnered, de saját magad is becsapod.
2021. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2: nem ennyi idős
2021. aug. 6. 22:08
 5/8 A kérdező kommentje:

3: őszinte leszek, mert nagyon önbizalom hiányos, és már unom.

Szeretem, de folyton azt érzem, h mar azt várja, mikor lesz orgazmusom.

2021. aug. 6. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudnám úgy összehúzni. Életemben egyszer volt orgazmusom maszti közben, a hüvelyemben egy akaratlan ritmikus összehúzódás hullámzott végig. Abban a ritmusban azzal a hullámzással soha nem tudnám hamisítani. Soha többé nem volt orgazmusom se partnerrel, se masztival. Fogalmam sincs, hogyan képes egy nő orgazmust színlelni, mert azt az akaratlan összehúzódást lehetetlen. Szerintem csak olyan férfiakat lehet ezzel becsapni, akik még soha nem tapasztaltak igazi női orgazmust. Megjegyzem, szerintem sokkal több ilyen van, mint hinnék. Mióta volt egy olyan partnerem, akinek lelki válsága volt amiatt, mert nekem nincs orgazmusom, azóta rájöttem, hogy nagyon gyorsan rá lennék kényszerülve egy ilyen partnerrel a színészkedésre.
2021. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
7-es, bármilyen hihetetlen számodra, van olyan szex, amiben kielégül egy nő orgazmus nélkül is és van olyan szex, amiben orgazmussal együtt sem elégül ki.
2021. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké, eljátszod.

És utána..?

2022. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!