Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak, szubmisszív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak, szubmisszív csajok! Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval én alapvetően enyhén vagy közepesen domináns férfinek gondolom magam…

Legalábbis a szexuális vágyaim között csupa ilyen dolog van.

(Fenekelés, kényszerorál, hajhúzás, ki/megkötözés, verbális alázás, anális szex, stb. természetesen mind a partner irányába)


De nem csak és kizárólag ilyesmi jön be… Ha nem vevő erre a partner, de érzelmileg vonzódom hozzá, akkor simán meg tudok elégedni normál dolgokkal is.

De azért mindig fantáziálok ilyen vadabb dolgokról és vágyom rá, hogy kipróbáljam…


Olyan partnerrel próbálnám ki ezeket a dolgokat, vagy egy részüket, akinek ezek szintén bejönnek…

Tehát szubmisszív és Őt kifejezetten az izgatja, ha használják, kicsit alázzák, stb.


És az a problémám, hogy már elég sok “jelentkező” volt ezen fantáziám megvalósítására…

De az a baj, hogy Ők nem hiszem hogy tényleg erre vágytak, vagyis tudom hogy eredendően nem.

Csak valamiért elég durván rám kattantak és azért tettek volna meg mindent, hogy a kedvemben járjanak.

Nem azért mert szexuálisan izgatja Őket…


Nyílván ez is alárendelt szerep, csak éppen én így úgy éreztem, mintha érzelmileg manipulálnám Őket és az alapvető személyiségüket akarnám megváltoztatni…

Így a lelkiismeretem nem engedte, hogy engedjek a csábításnak és megvalósítsam velük a szexuális vágyaimat.


Az lenne a kérdésem, főleg olyan férfiakhoz akik szintén dominánsabbak, hogy találkoztak e ezzel a problémával és hogyha igen, akkor hogy lendültek túl azon?


Illetve szub hölgyek, nektek mi erről a véleményetek?


És létezik e valóban szubmisszív lány, mert sajnos a tapasztalataim alapján egyre inkább afelé hajlok, hogy aki annak vallja magát, az csupán egy megtört, sérült lélek aki kinéz magának egy domináns férfit és elkezd rajongani érte és úgy rendeli magát alá annak vágyainak, hogy Ő maga közben nem rendelkezik hasonló vágyakkal, csak együtt akar vele lenni és a teljes szexualitását feláldozza a kapcsolat oltárán…

Nekem meg ugye ez nem fér bele.

Én ha ki tudnám élni ezeket a fantáziáimat, azt csakis egy olyan lánnyal/nővel szeretném aki szexuális szinten is tényleg hasonló dolgokban érdekelt és nem azért menne bele mindenbe, mert azt hiszi hogy nagyon nagyon szerelmes belém.



2021. aug. 7. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

vannak akik nem rendelkeznek ilyen vágyakkal mégis megfelelően bevezetve nagyon élvezi és utána vágynak rá!


nekem volt barátnőm akit nem érdekelt a BDSM, nem is erőltettem rá, volt olyan nő az életemben aki később jött rá, hogy őt mennyire izgatják ezek a dolgok, bár én nem ezt az oldalát ismertem meg, így annyira nem tudtam vele belemenni ezekbe

2021. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen léteznek, bár az erősen eltérő, hogy milyen mértékben igénylik a szubmisszivitást. Nálunk pl. én hoztam ki a partneremből, hogy jóval dominánsabb legyen a szexben, mert éreztem, hogy a normál szex nekem nem kielégítő, mindig durvább dolgokról fantáziáltam. Megbeszéltük, s belekezdtünk a megvalósításba. Igaz nálunk nincs anál (volt, de nekem nem jött be), s mindent a józan ész határain belül csinálunk, amíg mindkettőnknek jól esik, olyan light-os üzemmódban, hogy nyomok semmiképp se maradjanak. Szóval nincs durva fenekelés, mert az erősebb fájdalomra én például nem vagyok vevő.

Nekem az a fura, amit írsz, hogy több olyan lányba is belefutottál, akik csak a te kedvedért mentek volna bele, de amúgy nem vágytak ilyesmire.

N

2021. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelően tálalva valameddig szinte bárki rávehető perverzebb dolgokra.

Engem alapvetően ezek nem izgatnak annyira.

Alázni szeretnék csajokat de nem létszükségletem. Ha mégis nagyon vágynek rá dologra akkor egyfelöl megbeszélném a csajjal hogy meddig mehetek el úgy,hogy ha neki nem is jó de rossz semmiképp ne legyen.


Pl:verbális alázás ès mondjuk játék bilincs. Fenekelés.stb.


Ha azt érzi,hogy ő irányit és biztonságban van akkor sokkal megengedőbb mintha te felvetede és hajrá.

2021. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is próbáltam fokozatosan bevezetni több lányt is, ezzel az volt az egyik probléma hogy én sem vagyok tapasztalt ebben a világban, mert volt már normál kapcsolatom normál együttlétekkel, de azok a kapcsolataim melyekben helyet kaphatott volna a BDSM is mondjuk, nem sikerült normálisan felépíteni… Vagy nem tudom, hogy fogalmazzak.

A másik probléma pedig az volt, hogy ezek a lányok nagyon passzívak voltak.

Amikor felvettettem a fenekelést, akkor például az egyik simán bele ment.

Én először gyengéden és jelképesen fenekeltem és közben kérdeztem, hogy még így oké e neki… Majd fokozatosan akartam erősebben és gyorsabban fenekelni, de az volt a gond, hogy nem igazán reagált sehogy és mindenre csak az volt a válasza hogy úgy csináljam ahogy nekem jó.

És más dolgokban is hasonlóan viselkedett, meg a többiek is.


És maguktól nem igazán kezdeményeztek semmit, de azt többször kifejezték hogy azt csinálhatok velük amit akarok.

De nem olyan módon mintha ez izgatná Őket, hanem valahogy lehangoló módon…

És kezdtem úgy érezni mintha valami szektavezér lennék és befolyásolnám Őket.


Persze most így utólag kicsit lehet eltúlzom, mert egyikkel sem voltam túl sokáig együtt.


“Nekem az a fura, amit írsz, hogy több olyan lányba is belefutottál, akik csak a te kedvedért mentek volna bele, de amúgy nem vágytak ilyesmire.”


Végülis lehet, hogy ez nem általános akkor…

Ennek mondjuk örülök, ha nem az.


Nekem az alapvető személyiségem is sajnos olyan, hogy elég elnyomó és mindent én akarok irányítani…

Baráti, vagy munka kapcsolatokban is.

Lehetséges, hogy ezért vonzok be ilyen lányokat.


De ezen mondjuk már dolgozom jó pár éve, hogy ne legyek ilyen (lehet hogyha ki tudnám élni a szexualitásomban, akkor kevésbé lennék ilyen a mindennapi életben), mert tudom hogy ez nem jó…

5-6 éve totál nárcisztikus voltam és nem ismertem fel szinte semmilyen hibámat.

De például ebben már nagyon sokat fejlődtem…

2021. aug. 7. 12:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az előtt is vágytam ilyenre, hogy szerelmes lettem volna egy hasonlóan gondolkodó férfiba, ezért legalább magamnak tudom, hogy ez az én vágyam és nem egy férfi miatt alakult ki. Én még csak enyhe dolgokat próbáltam ki de nekem bejött, nem csak elképzelve.
2021. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fura, hogy mindig pont a "beletörődő" lányokat fogtad ki. Én magamból kiindulva, mindig visszajelzek a partneremnek, együtt élek az egésszel, ha túl gyengéd, de épp nem arra vágyom, akkor biztatom, hogy erősebben vagy durvábban csinálja, de olyan is előfordul, hogy jelzésértékűen felemelem a fejem, hátradobom a hajam, ilyenkor már egyből tudja, hogy arra vágyom, hogy jól megmarkolja a hajam miközben dug hátulról. Sokszor magától is csinálja, de ha épp nem, akkor eszébe juttatom. Szóval ez egy olyan játék, amiben az alárendelődő fél is aktívan részt tud venni. Nyilván csak addig, amíg neki is jó, de kommunikáció muszáj, olyan nincs, hogy bármit csinálj, amit csak akarsz, mert a domináns félnek is fontos, hogy tudja, meddig mehet el egy lánynál úgy, hogy még ő is élvezze.

2-es voltam.

2021. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A beletörödö az a túlgondolt sub-ság. Azaz bármit ahogy akarod én nekem elkell viselnem.
2021. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Léteznek valóban szubmisszív lányok. Keress célirányosan bdsm társkeresőn. Örülni fognak egy ilyen figyelmes domnak.
2021. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos valódi jelenség amit írsz, nagyon kellemetlen tud lenni. Nekem is vannak domináns fantáziáim, de semmiképp sem szeretném, hogy a másik csak elviselje. Az egésznek akkor van értelme, ha a másik kívánja.


Én is azt érzem, hogy sok lány inkább csak bevállalja a dolgot, mint élvezi. Nekem is az aktív visszajelzések, vagy akár egyértelmű kérések lennének a jók.

2021. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

A D/S kapcsolat egy ősi örökség! A legtöbb nő valamilyen szinten szub, de kell hozzá egy érzelmi és szexuális érettség, mellette megfelelő önismeret! Nem tudom mennyi idős vagy, és azt sem a nők milyen korosztályból valók, akikről írtál?

A hétköznapokban is léteznek megfelelős emberek, férfiaknál papucsnak hívják, de a megfelelésnek semmi köze ahhoz ha valaki sub.

Én azt a nőt nevezném szubnak, aki az alárendelődést szeretetből teszi!

A nő ha szeret valakit, szeretné ha vele élné meg a párja önmagát és ez őt is emeli, ettől élvezi is! Passzolni kell a 2 félnek szexuálisan is természetesen.

Én szub nő vagyok, de nem adom bárkinek a kezébe az irányítást!

2021. aug. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!