Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú félénk a közeledben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú félénk a közeledben és zavarban van akkor egyből felejtős?

Figyelt kérdés

Az ilyen fiúkat szűznek gondolják a lányok?


Van egy lány akin azt látom hogy elfogadna engem pedig ő pont az ellentétem, nagyon bátor, közvetlen, társasági és nagyon szép. Lehet hogy tetszek neki így, vagy ő azt gondolja hogy volt már barátnőm?

Szemezéshez van bátorságom:D Lehet ebből azt gondolta hogy magabiztos vagyok.


2021. aug. 7. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolják szűznek, meg úgy általában nem is gondolnak semmit. Mert el vannak foglalva éppen azokkal akik odamennek hozzájuk és kezdeményeznek is náluk, udvarolnak neki. Te meg a partvonalról nézed majd ahogy elmegy a hajó.
2021. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy gondolta azt hogy magabiztos vagy, egy szemezéstől senki sem lesz az.

Ha nem közelítene hozzam, nem lenne bátorsága hogy kezdeményezzen nálam akkor én biztos nem foglalkoznek egy ilyen férfival

2021. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom szűznek, igazából semmit se gondolok:D max hogy micsoda szerencsétlen. Nálam ha egy fiú töketlen, akkor semmi esélye, mert én egy elég karakán nő vagyok.

De mindenki más, ez a jó hír. Ha a lány keresi a társaságod, beszélget veled, netán flörtöl, akkor szedd össze magad, mert tetszel neki. Sose értettem ezt a félénkségez. Viszonylag hamar kiderül, hogy a csajnak tetszel e, ha meg igen, akkor miért lennél félénk, ha tudod hogy nyert ügyed van? Akkor mitől félsz?

2021. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem lennének esélytelenek a félénkek. Esélyt kell adni nekik, és elmúlik a félénkség.
2021. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!