Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány sok pasival szexelhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány sok pasival szexelhet, csak ne mondja el senkinek?

Figyelt kérdés

Szégyen a lányra nézve ha bevallja, hogy nem csak egy partnere volt?

Minden adott pasi előtt tagadja le, hogy megéli a nemi életét szingliként is?


2021. aug. 8. 00:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Két kérdés, két válasz. Ne mondja el - mert senkinek semmi köze hozzá! Csámcsogjanak mások nemi életén. Másrészről ne hazugsággal kezdjen egy kapcsolatot. Ha majd ott jár az ismerkedés akkor megmondja a pasinak és kész. Ha a pasit zavarná hogy a lánynak sok partnere volt akkor úgysem illenének össze. Inkább ez, mint hazugságban élni.
2021. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne tagadj le semmit mert csak rosszabb lesz. Őszinte legyél :)
2021. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
Nekem elmondhatja, sőt, el KELL mondania. ;)
2021. aug. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy én sem mondom el senkinek hogy már vagy 30 prostival voltam, úgy sejtem hogy Ők sem mondják el nekem, hogy 10/9-es csajként ha 2-3 évig teljesen szingli volt, azt nem töltötte teljesen szex nélkül (valószínűleg több farkat fogott mint kilincset, de engem nem zavar)…
2021. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell azt tudni.Amit nem tudsz,az nincs.Én így vagyok vele.L.
2021. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
5. És 6. Megmondta. Téma lezárt.
2021. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én az őszinteség elvét követem. Ha amúgy nem merül fel a téma vagy a pasi nem kérdezi meg, akkor persze nem kell mindenáron az arcába tolni az infót. De ha megkérdezi, akkor én elmondom. Ha nem tetszik neki, lenéz, akkor nem is illünk össze, jó hogy kiderült időben. Számomra ez egyfajta teszt is, azért merem elmondani. Mert az intelligensebb férfiak nem akadnak fenn ilyeneken (persze ha nem durván magas számokról van szó). Ha meg valaki azellemileg éretlen/ elmaradott, akkor jobb ha tudok róla

N

2021. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Férfiként írom, hogy van egy excsajom. Amikor összejöttem vele, előttem kb 6 emberrel feküdt le. Már évek óta nem járunk, de időnként beszélünk, most kb 13-14-nél jár. Biztos jó ezt tudni egy ekkora számot? Meg ott már komoly gondok lehetnek, ha valakit többen meghúznak, mint amennyi az osztálylétszám volt nálunk szakközépben.
2021. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
#9 életem legizgalmasabb női voltak azok akikben már kilóméternyi fasz járt. Nem féltek a szextől, igazi hotwife alapanyag lett volna némelyikük.
2021. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!