Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány sok pasival szexelhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány sok pasival szexelhet, csak ne mondja el senkinek?

Figyelt kérdés

Szégyen a lányra nézve ha bevallja, hogy nem csak egy partnere volt?

Minden adott pasi előtt tagadja le, hogy megéli a nemi életét szingliként is?


2021. aug. 8. 00:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

13-14 partner soknak számít?

Csak kérdezem, mert nekem nem volt ennyi, de én ezt nem találom soknak.

2021. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%

Kíváncsi lennék, hogy az előttem szóló pasi mennyi nővel volt életében:)

Mellesleg én nőként azt tapasztaltam, hogy amelyik férfi csak 2-3-4-5 nővel volt életében és teszem azt elmúlt 28-30, azzal nem jó a szex. Saját tapasztalat plusz más nőktől is ezt hallom. Szóval én nem is ismerkedem olyannal, aki tapasztalatlanabb, na meg olyannal se, aki 80-100 nőnél jár..

2021. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%

#12


11-es vagyok és lány. :)


De egyébként igazad van, én is így tapasztalom, ahogy írtad.

2021. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

12

Na és mi van akkor, ha azért volt a fazon 3-4-5 nővel, mert mindegyikkel hosszú kapcsolata volt?

Engem az lepett meg, hogy voltam olyan nővel, akin végigmentek sokan, és a szex elég közepes volt vele.

2021. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
#13: nem neked írtam, hanem a 9es pasinak:)
2021. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

11

Attól függ kinek mondod. Nyilván ha összejössz valakivel, az soknak találja.

Az egyik barátnőm gondolkodott azon, hogy szakít a barátjával, mert kiderült, hogy a srác 6 lánynak is csinálta fenékbe. Pedig a 6 bőven kevesebb mint a 14 :)

2021. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

12


7 nővel voltam eddig. A második volt a leghosszabb kapcsolat, és vele bizonyos határokig mindent kipróbáltunk. 23 voltam amikor szétmentünk, de ezek szerint ez azt jelenti, hogy ez nulla tapasztalattal ér fel, hiába volt széles a palettánk szexben.

Azt nem nevezném rutinnak, hogy valaki lefekszik mondjuk 10 faszival, és abból 8 csak 5 perces ürítés :)

2021. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%

A szex minősége általában nem függ össze a tapasztaltsággal, sem nőknél sem férfiaknál…

Kivéve persze ha az a tapasztalatlanság kifejezetten prüdériából, vagy szexuális gátlásosságból fakad, értsd: sok lehetősége van az illetőnek szexelni, de nem akar/mer élni vele.


Ezt leszámítva pedig egy szűz fiú vagy lány is lehet jobb a szexben, mint egy 10 éve a pályán lévő (akár férfi, akár nő) prostituált…


Lehet, hogy ez sokaknak hihetetlen, de így van.


Nekem nagyon sok tapasztalatom van, de lényegében én is úgy szexelek mint az első alkalmamkor, csak mondjuk valamivel tovább bírom, meg ilyen apróságok (de az meg nagyon egyéni, hogy ez melyik partnernek plusz, mert nem mindegyiknek plusz még ez sem)…


Ha van egy új partnerem, azt nem tudom biztosan kielégíteni csak azért mert előtte már 50 nővel szexeltem.

Nincs általános recept az orgazmusra…


Viszont ha valami jobban meg fog a személyiségében, kisugárzásában mint általában, akkor akaratlanul is arra törekszem, hogy minél jobb legyen neki is… (van olyan szitu is, ahol ez nincs így)

2021. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
#18: attól, hogy te 50 nő után is egy szerencsétlen vagy, nem jelenti azt, hogy más férfiak se tanulnak semmit az évek során:)
2021. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

#19.


Nem azt mondom, hogy 50 nő után szerencsétlen vagyok…

Pont azt mondom, hogy már szűzként sem voltam az, az első alkalmamkor.

Már akkor is viszonylag sokáig bírtam és a nálam tapasztaltabb barátnőmnek elsőre lett orgazmusa…

Máskor viszont volt olyan is, jó sok nő után, hogy egyszerűen nem tudtam kielégíteni a partneremet, nem illetünk össze. Csinálhatta volna akármit, nem valószínű hogy valaha is jó lettem volna neki…

Megint máskor volt olyan szűz lány, aki elsőnek szopott és ügyesebben csinálta mint egy olyan nő aki már magas sem tudja, hogy hány pénisz járt a szájában, egyszerűen odaadó is volt, de technikailag is jó volt, volt hozzá érzéke…


Vannak akik bizonyos dolgokban már kezdőként is tehetségesebbek mint mások, nem kell tanulni…


Nekem az a tapasztalatom eddig, hogy a szexben lehet fejlődni, de nehéz és talán nem is érdemes…

Lehet, hogy okosabb megtalálni a hozzánk illő állandó partnert.


Csak engem speciel a változatosság gyönyörködtet.

2021. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!