Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt a gyakorin miért gerjednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyakorin miért gerjednek végtelen nagy haragra a fiúk,férfiak ha nem kapnak a követelésük ellenére sem fotót?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 06:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#9 Egy minimálisan is értelmes ember ilyenkor azt mondja-Nem küld? Ok, nem érdekel, csessze meg magát, akkor kérjen véleményt akitől akar meg akitől tud.-

De úgy felháborodni mint annál a kérdésnél abban a válaszban...hát valami elképesztően szánalmassá teszi az illetőt aki azt írta.

2021. aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#9

Rmlékeztetnélek, hogy az újonnan regisztrált felhasználók nem küldhetnek korlátlanul leveleket.

Asszem 15 percnek kell hozzá eltelnie, minden egyes levél után.

Ez van, sokáig tart.

Lehet picsogni.

2021. aug. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kitesz egy kérdést nem szokásom képet kérni, ahhoz, hogy lássam valami milyen. Nem kuncsorgok, de ha kiír egy nyomorult kérdést, és véleményt akar és tudja, hogy 15 percenként tud küldeni, nem egyszerűbb fogni és a kérdés alá odatenni azt a k.rva képet? De tudjátok mit? Igazatok van. Innentől, ha ilyen kérdésben botlom, azonnal jelentem! Ugyanis ez nem kérdés, hanem kérés.
2021. aug. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Én még senkitől sem kaptam fotót, bár nem is kértem. De ha lenne hölgy, aki küldene nekem, nem ellenkeznék! Az sem baj, ha "nincs ruhára pénze" ... ;-)
2021. aug. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem hogy lehet felháborodni azon, hogy egy vadidegen nő mégsem küldött képet. Komolyan ott dekkol a képernyő előtt a manus és vár türelmetlenül? Hát recska alapanyagot ma már nem kihívás keresni. Van egyáltalán élete az ilyennek? Végtelenül szánalmas.
2021. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig 15 ös,itt ez megy,a pasik nagy része ezt csinálja.Bármire válaszolok,jön a privát,és ha netán szóba állok vele,pár üzi és jön a képkéregetés vagy farokmutogatás. Persze nem értik,miért koptatom le őket.
2021. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%
Amiért minden nő egy rbanc. Ja nem, de ez is pont egy ilyen hülye általánosítás volt, mint a tiéd.
2021. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én mondjuk még soha nem kaptam, igaz nem is kértem. Lehet az az oka hogy nem privizek ? XD

Viccet félretéve. Minek olyan dologért kuncsorogni, ami ingyen, korlátlan mennyiségben megtalálható ?

2021. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Csak a fiúk gerjednek haragra én nem kuncsorogtam képért de ha valakitől kérnék és nem kapnék semmi gond nem egy kötelező dolog... Ugyan úgy beszélgetnék vele tovább ha meg küld akkor én is ha kér ez nem egy szexoldal hanem szexuális témakörről kérdezz felelek
2021. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal neve gyakori kérdések és válaszok, nem szexhirdetés vagy szexpartnert keresek.

.Nagyon elment egy ilyen irányba ez az oldal. Ha válaszolni mersz egy kérdésre már bombázna a hülyeségeikkel. Valamit kitalálhatnának erre.

2021. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!