Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokhoz/Nőkhöz szólna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz/Nőkhöz szólna a kérdésem. Itt a végtelen+1-edik kérdés erről a témáról, viszont egy kicsit összeszedettebb formában szeretném ezt feltenni nektek, illetve beszélni veletek erről a dologról a komment szekcióban. Párkapcsolat, szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Köszönöm, hogy ide kattintottál!. Ahogy írtam, elsősorban a lányokhoz/nőkhöz szólna a kérdés, méghozzá párkapcsolatról, szexről, “barátság extrákról” és még ami közben eszembe jut. Szóval a jelenlegi helyzetem nem teszi lehetővé, hogy egy normális, egészséges párkapcsolatba kezdjek(úgy, ahogy azt szeretném).Viszont hiányzik a szeretet, a szex, a nő közelsége. Nehéz így írni ezekeről, de remélem nagyjából mindenki érti, végső soron ezek azt hiszem a legtöbb embernek alap szükségletei. Nem vagyok egy “szórakozóhely wc-jében rendezzük le a dolgot” ember. Fontos az, hogy beszélgessek legalább egy keveset az adott partnerrel előtte. Fontos a szimpátia. Az is fontos, hogy ha csak szexpartner, de lagalább annyi értelem legyen már a dologban, hogy ne csak egy farkat meg egy lyukat lássunk egymásban. Erről szeretnélek megkérdezni titeket. Szerintetek érdemes és létező dolog ez a fajta kapcsolat vagy ez már-már irreális?

Működhet-e egy szexen alapuló kapcsolat vagy nem? Kíváncsi vagyok a válaszakra, írjátok meg kommentben! Köszönöm, hogy elolvastad!



2018. ápr. 11. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, hogy elkeserítelek, de nem, nem létezik ilyen. Ha hosszú távú szexkapcsolatot keresel, ott előbb-utobb az egyik fél garantáltan szerelmes lesz, többet akar idővel.
2018. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Ez igaz és nekem is beugrott, amiről írsz, hogy nagy általánosságban ez valóban így lenne, egyet értek veled.
2018. ápr. 11. 13:56
 3/17 A kérdező kommentje:
Még arra lennék kíváncsi, hogy ti miért kattintottok rá ilyen témával kapcsolatos kérdésekre? Ti is keresitek rá a választ, szeretnétek kipróbálni egy ilyen kapcsolatot? Továbbra is várom a hozzászólásokat! :)
2018. ápr. 11. 14:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A való életben a szexkapcsolatok nem úgy alakulnak ki, hogy a két fél előre megbeszéli egymással, hogy ők akkor most mindketten szexkapcsolatot akarnak.


Nekem ami volt életemben kettő, mindkettő úgy kezdődött hogy ismerkedni, randizni kezdtünk egymással, volt csók, beszélgetés, aztán X randi után lefeküdtünk egymással és utána úgy szavak nélkül szexkapcsolat lett belőle, hogy heti párszor találkoztunk szexre és ennyi. Ilyen 4-5 hónapokig volt mindkettő.

2018. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Nyilván érthető, amit írsz. Jól müködött közöttetek a szex, de nem volt szándékotokban az, hogy komolyra fordítsátok a kapcsolatot.


További kérdés: Mit gondoltok, hogyan közelítsen egy fiú/férfi hozzátok, aki nem párkapcsolatot keres? Vagy ne is közelítsen?

2018. ápr. 11. 14:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, mintha párkapcsolatot keresne.


Ugyanúgy kell megismerkedni az emberekkel, nem értem mi lenne más. Beszélgetni, megkedvelni egymást, randizni, csókolózni, dumálni. Ugyanúgy. Csak a végeredmény más. Nem is értem a kérdésed emiatt

2018. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szia! Neked is köszönöm a válaszod! :) Értelek téged is. Egy darabig egyet is értünk, viszont tegyük fel, hogy én egy olyan ember vagyok, hogy nekem a lelkem nem engedi azt, hogy amíg a lány/nő többet érez, többet szeretne, én nem tudom azokat az érzelmeket viszonozni. Csak a testi meg az ahhoz tartozó lelki részét tudnám nyújtani neki, de attól többet nem. Mit gondolsz erről?
2018. ápr. 11. 15:11
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom melyik városban élsz, de példának okáért a Swingerklub tökéletes megoldás lenne! Ide az emberek nagy többsége a szexért jön, de ez szimpátia dolga és előtte beszélgettek is, aztán ha kölcsönös a szimpátia, akkor...Budapesten biztos van ilyen,de mindjárt ki googlizom neked.kb 10

perc

2018. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Megvan! Dreamland és Martini Swingerklub

Hirtelen ezeket találtam.

Ha van kedved/pénzed/időd uutazi pl. Grazban Bécsben nagyon sok ilyen hely van! Pl. Graz az aem akadály ha nem tudsz németül! Ebben könnyen tidok neked segíteni, itt élek (mármint Grazban) Apropó: fiú vagy lány vagy?

2018. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a segítséged! Ne haragudj, kort nem írtam :/ 22 éves vagyok (lehet meglepő), úgyhogy nem tudom, milyen korosztály jár swinger klubokba. Valószínűleg nem az én korosztályom. Nem a fővárosban élek, Kelet-Mo. Mindenesetre köszi a segítséget!
2018. ápr. 11. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!