Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb lányok, ti belemenné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok, ti belemennétek szexkapcsolatba idősebb pasival?

Figyelt kérdés
Fiatalabb , de azért 18+ idősebb : 30-35
2021. aug. 8. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan férfi akivel kérdés nélkül.
2021. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok fiatalabb lány, de amikor az voltam, belementem. :)
2021. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, volt is már ilyenben részem. Akkor 20 éves voltam, és rendszeresen összejártam egy 40-es pasival. Most 22 vagyok.
2021. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Hányszor írod még ki ezt a kérdést?

Már vagy 5x írtál rám privátban is, hogy dugni akarsz. Szánalmas vagy:)

2021. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az a pasi. Ha a magyar átlag akkot nem, nagyon max.ha sok pénze van. Ha ilyen Henry Cavill féle 30-as pasi akkor szíves-örömest.
2021. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva két kérdést írtam két kategóriába.... két különböző témával, egyik párkapcsolatról szól leginkább másik szexkapcsolatról. Arról meg ha rádírtam valóban nem tehetek, "anonim" nem tudlak megkülönböztetni. És mig te bunkózol én egy normális üzenetet írtam neked undorító dolgok meg bunkózás nélkül :)


Ez nem engem minősít hanem téged:)

2021. aug. 8. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet keresek .

Barátság extrákkal.

Szerintetek van ilyen?

47f

2022. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!