Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti benne lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti benne lennétek egy ilyen szexmentes kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A párommal vagy 7 éve csak barátok voltunk, mielőtt összejöttünk. Nagyon passzol a személyiségünk, nagyon jól érezzük magunkat együtt stb de a szex nem igazán működik, mert nem kívánom őt. Viszont szívesen megengedném neki, hogy valakivel vagy valakikkel összejárjon, hogy legyen szex az életében.

Férfiak nektek ez megfelelne? Vagy a párotokkal akarnátok mindent megélni és inkább szakítanátok akkor is, ha lehet ilyen nőt nem találnátok többé, akivel ennyire összeilletek a hétköznapokban.

(Nem arról van szó nálunk, hogy 10-20 év házasság után kihűlt a vonzalom, hanem eleve nem volt erős sosem és így egy év után jutottam erre a gondolatra)


2021. aug. 8. 19:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
82%
Kérdés hogy te miért akarsz így élni?
2021. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt felajánlottam és csak sértődés lett belőle meg hiszti. Soha nem volt libidóm és nem is érdekelt az egész szex téma. Sérti a férfiak egóját, szóval szerintem ez bukott ügy. Aki elfogadja az meg vissza is tud vele élni.


27/N

2021. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg de én simán benne lennék. Úgy is eljön ez a pillanat egy házasságban. Így legalább előre tisztázva lenne és nem verné szét a kapcsolatunkat. Annyi viszont biztos hogy akarnék tőled, hogy teherbe ejtselek. Szeretnék gyerekeket. Annyi szex mindenképp kellene legyen hogy összehozzuk. A másik meg hogy tényleg ne legyen gond belőle, ha élek a lehetőséggel.
2021. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudnám képzeli elvi szinten. Gyakorlatilag kicsi az esély, hogy találnék nőt, aki így akar velem csak úgy ingyen szexelgetni. Nem reális a forgatókönyv.
2021. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Mert nagyon ritka, hogy ilyen férfit találjon egy nő és tényleg minden tökéletes, szinte mesébe illő. A szexen kívül. És tudom, hogy nem lehet szex nélkül élni, csak én nem tudom neki ezt megadni. Ezért tényleg szemrebbenés nélkül elengedném máshoz. Így végülis mindent megkap majd, csak hát nem egyetlen nőtől
2021. aug. 8. 19:18
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el máshoz, aztán majd beleszeret, mivel ez egy fontos dolog, veled meg csak lakótárs.

Ezt is vedd számításba.

2021. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem. Ez kb. olyan, mint a közösségi bicikli, azaz mindenkié lehet.

Egy embernek érzelmei vannak...

2021. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

#3: igen ez teljesen érthető. Én sose nyafognék emiatt, hisz én ajánlom fel. Az én hibám, hogy nincs szex, úgyhogy elengedem. És gyereket persze mindenképp egymástól. Azért nem arról van szó, hogy fáj vagy szenvedés lenne a szex, tehát néha meg tudnám adni meg a teherbeesés is menne. Csak nem kifejezetten kívánom, emiatt annyira nem élvezetes, így nem is kezdeményezem annyira. De persze nem hánynám el magam, ha szexelni kéne:D

De én is erre gondoltam, hogy úgyis eljönne ez a pillanat majd, max 10-15 év múlva. Akkor meg szinte mindegy lehetne. Most is szexelhetne mással. Persze erre nem mindenki képes, mert ha szeretsz valakit, akkor vele akarsz szexelni. De talán a férfiak egy kicsit rugalmasabbak ebben

#4: nagyon sok nő nyitott szexkapcsolatra. Persze ezeket általában max 1-2-3 évig lehet fenntartani, utána váltani kell.

2021. aug. 8. 19:23
 9/44 anonim ***** válasza:
10%
Ha valóban lenne érzésed iránta akkor libidót is éreznél. Ez evolúciós folyamat és max valami rohadt nagy betegségnél leheg az h az ember nem is érez ilyet. Ilyen állapotban teljesen felesleges a kapcsolat. Csak egymás idejét raboljátok miközben csak haverok vagytok voltaképp. Ahol nincs vonzalom és szex az nem kapcsolat. Hogyan akarsz családot alapítani a jövőben például?
2021. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, mutass képet a nőről, megmondom hogy megfelel arra hogy megdugjuk. :)
2021. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!