Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes még ezt fenntartani?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még ezt fenntartani? No-szex szitu.

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, ha kicsit hosszú lenne a leírás... Az a problémám, hogy egy olyan párkapcsolatban vagyok, ahol a szexualitás szinte egyenlő a nullával. A párommal ötödik éve vagyunk együtt, de az a durva, hogy még mindig nem jutottunk el a konkrét aktusig. Mindketten elsők vagyunk egymásnak. Amikor összejöttünk, ő 17 éves volt, én pedig (a fiú) 19 voltam. Hatalmas fellángolással indult az egész, őrülten beleszerettem, ő is ugyanígy volt vele akkor is (legalábbis ezt éreztette, mára elég erősen kételkedem). A szexre kb a megismerkedésünk után 2-3 hónappal terelődött a szó, akkor kezdtek felmerülni ilyen témák + a petting. Eleinte azt mondta, hogy még túl korainak érzi, hogy elveszítse a szüzességét és még várni akar egy kicsit. Én mondtam neki, hogy természetes várok rá hiszen szeretem és nem kell siettetni a dolgot, csak akkor tegye meg, ha úgy érzi. Ebben maradtunk, de ennek ellenére azért petting elég sűrűn volt (összebújva csókolózás, vetkőzés, ujjazás). A gondot ott kezdtem érezni, hogy ő sosem viszonozta a kényeztetést... azt imádja, amikor kézzel eljuttatom az orgazmusig, vagy kinyalom, de ennél tovább nem jutunk. Egy ideig ez így ment is, aztán szóvá tettem, hogy szeretném, ha ő is törődne velem kicsit, mert maximum annyit csinált, hogy nadrágon keresztül simogatott...mondta, hogy persze, hogyne, bocsi, hogy eddig nem, csak kicsit új volt neki az egész.. Mondom, oké. Megint telt az idő, pettingek alatt próbáltam kicsit rávezetni, hogy amikor belelendültünk már a dologba, akkor odavezettem a kezét, stb stb.. de kb fél perc után abba is hagyta... Ezt jópár alkalom után elkezdtem megunni, mert mindig felizgatva lettem otthagyva.. :/ Sok-sok beszélgetés jött, hogy ez így nem jó, mi lehet a probléma, stb.. Nem volt előttem régi traumája, meg nem is vallásos, a szülei konkrétan imádnak és elfogadnak, az én családom is elfogadja őt, tehát ez sem lehet. Felmerült az is, hogy esetleg aszexuális-e (nyilván csak puhatolózva kérdeztem), de ezt is elvetettem, mert kb két pillanat elég hogy teljesen benedvesedjen és begerjedjen és nem csak fizikai ingerektől. Ennél a pontnál már kb 2 éve voltunk együtt... Itt már próbáltam kicsit "erőteljesebben" utalni rá, hogy végre ő is csináljon már valamit, mert meghülyülök... mondtam neki, miután én kielégítettem, hogy most rajta a sor, vagy volt amikor viccelődve mondtam neki, hogy addig nem csinálok semmit, amíg ő nem kényeztet egy picit... de semmi nem vált be... Most, hogy az ötödik éve vagyunk együtt, még ott tartunk, hogy összesen talán ha 2-3-szor volt a kezében a farkam, orált pedig egyetlen egyszer próbálta ki, kb 2 percig se, de csak úgy, ha gumi van rajtam közben.. persze úgy, hogy vetkőzzek le, oldjam meg magamnak az erekciót, vegyem fel a gumit és majd akkor... de előtte egy csók sem, se semmi, csak unott pofával, karba tett kézzel várta, hogy álljak harckészültségbe... Ez mondanom sem kell, hogy marhára szarul esik. Ez az eset után próbáltam vele beszélgetni, de semmire nem ad választ. Azt mondja, nincs semmi baj, meg hogy miért kell állandóan a szexre gondolnom (mondja úgy, hogy petting is kb hetente 1-2-szer volt akkoriban...). Aztán még több kudarc után úgy gondoltam, stratégiát váltok és nem kezdeményezek, kivárok.. De basszus több, mint 4 hét után már én untam meg... Közben pedig ha nem voltunk kettesben, folyton húzta az agyam, erotikus sms-eket küldözgetett, incselkedő üzeneteket hagyott, buszon úgy bújt hozzám, hogy a csípője tuti hogy hozzám simuljon (de ha ne adj isten ettől még fel is állt, akkor meg berágott, hogy milyen perverz vagyok)...

Szóval most az a helyzet, hogy lassan fél éve egy csók sem volt, ha nem én adtam.. kb 1 éve nincs petting sem... Pedig basszus eszméletlenül szerelmes vagyok és úgy kínlódok, hogy azt el nem tudom mondani..már azon jár az agyam, hogy szakítok vele, de úgy érzem, képtelen vagyok megtenni.. ráadásul amikor egyszer megpendítettem neki, hogy ezt így nem kéne erőltetni, akkor öngyilkossággal fenyegetett, meg hogy nélkülem ő nem tud élni és én vagyok az ő élete szerelme, stb...Ami tök szuper meg minden... De ez így már nem mehet tovább, úgy érzem.. A kérdésem az, hogy esetleg volt-e már valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni ilyenkor? Van-e valami megoldás erre? Azt mondja, hogy az alakom bejön neki.. a méretemet is kérdeztem már tőle, hogy az zavarja-e (teljesen átlagos méretem van), de azt felelte "már miért zavarna? Teljesen tökéletes.". Úgy érzem becsavarodok... öt év után még mindig csak két szűz "tini" randizgat... Megoldódhat ez valahogyan? Vagy hagyjam a fenébe az egészet? Vagy seggfej vagyok, ha ezért szakítok vele? Fogalmam sincs, mit csináljak...

Köszönöm, ha elolvastad... minden építő jellegű hozzászólást szívesen fogadok! Előre is köszönöm!!



2020. okt. 5. 15:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Uh, haver, ez nagyon szomorú történet. Szakíts vele a héten, mert ha 5 év alatt nem történt meg, akkor a következő 10 évben sem fog.
2020. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Jó regény :)
2020. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Ő egy éretlen kis tinilány, nem létező szexuális kultúrával.

Szerintem ezt az egészet nem kellett volna egy évnél tovább elviselned és akkor mostanra eljuthatott volna az önkritika azon fázisába, hogy világos legyen számára amit művelt veled.

Így hogy együtt maradtatok, megakadályoztad őt a fejlődésben.

Nem szerzett rossz tapasztalatokat nálad türelmetlenebb és nyersebb, tárgyilagosabb emberek által, akik 2 hét alatt elhagyták volna amiatt, mert borzalmas a szexuális kultúrája.

Ő pedig abban korlátozott téged, hogy megéld a normális szexuális életet.

2020. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Aszekszuális a csaj
2020. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Spiritrobber ***** válasza:
76%

Ahogy én látom ő nagyon kerüli a témát és még csak nem is őszinte vagy legalábbis nagyon nem mondja meg a tutit és még csak kísértést sem érez arra, hogy próbálkozzon a kedvedben járni.

Bár nem írtad de eltudom képzelni hogy a szexen túl sem minden kerek.



Nem hiszem hogy fog változni a dolog de esetleg még egy beszélgetést megereszthetsz amiben minden gondod kitaglalod és hogy nem vagy épp a legboldogabb így. Hátha legalább az kiderül mi a gondja pontosan...

2020. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Döntsd el mi a fontos, ha a párod akkor elfogadod ezt a helyzetet. Ha lenne is szex a közeljövőben (amire ez alapján kevés esélyt látok), akkor sem hiszem hogy nyitott lenne az újdonságokra vagy kezdeményezne és akkor ugyanott tartanál mint most.

Én biztos nem bírnám ezt a helyzetet

2020. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem fogod egyedül megoldani. Menjetek el párterápiára. Ha erre nem hajlandó, akkor adj egy utolsó esélyt a beszélgetésnek, ahol kerek-perec mondjad meg, hogy vagy változtat rövid időn belül, vagy ennyi volt. Aztán ne csak a szavaidban legyél kemény.
2020. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
2020. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%

Az aszexuális emberek is képesek izgalomba jönni. Csak undorodnak a nemi szervektől. Lehetségesnek tartom, hogy ilyesmi van a dologban. De a nyakamat nem merném rátenni.

Épeszű ember ezt egy évig sem csinálja. Értem, hogy szerelmes vagy, de ő nem szeret téged, ez tökéletesen egyértelmű. Ha valaki szeret valakit, akkor mindent megtesz, hogy a kedvében járjon.

Öngyilkos nem lesz, hidd el.

Válaszút elé ne állítsd, mert azzal még te leszel a szemét, hogy csak a szexet akarod. Pedig elég türelmes voltál vele, sőt...

Nem érdemel több időt az életedből.

Állj elé, és mondd neki, hogy nagyon szereted, rettentően türelmes voltál, de ez nem mehet így tovább. Felnőtt férfi vagy, és mint ilyen vannak igényeid, amit ő képtelen megadni. Ez így nem kapcsolat, csak ovis randizgatás.

2020. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Egy haverom ugyanilyen helyzetben volt.. ő ultimátumot adott a csajnak. Röviden annyi volt náluk, hogy a csaj rohadtul elkényelmesedett és nem akart kilépni a komfort zónájából. A srác nyalta és ujjazta, ő elélvezett és itt vége is volt a sztorinak. Szintén szűz volt. Valószínűleg félt a szextől, vagy pontosabban attól, hogy béna lenne, ezért inkább így elvoltak. Aztán a srác megmondta, hogy neki ez így nem pálya.. szereti, de ez így nem megy tovább neki. A csaj mit ad isten már aznap lefeküdt vele (ettől függetlenül nem sokkal később szakítottak).
2020. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!