Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek valójában olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek valójában olyan lányok akik a nagy méretre buknak (size queen-ek) vagy ez inkább a férfiak fantáziájából kapott hatalmas népszerűséget? (Saját tapasztalat a leírásban.)

Figyelt kérdés

Hetero létemre mindig nagyon izgatott esztétikailag a szex szép, méretes farokkal. Szimplán gyönyörűen néz ki egy nagy pénisz egy karcsú női testben.

Ezért is kezdtem el keresni különböző szexpartner-keresőkön olyan nőket/párokat, akiket izgat egy helyes, sportos, magas férfi hatalmas, vastag szerszámmal. Felraktam képet is, amelyen valós, vonalzóval lemért 20 centis farkam látható, mert nagyon sokan kamuztak be 19/20 centis méreteket és senki se merte ezeket képpel lehitelesíteni.

Sikerem volt is, de azt tapasztaltam, hogy legfőképp pároknál, és ott is a férfiak vágyai a mozgatórugói ezeknek az érdeklődéseknek. Tehát röviden a férfiakat jobban izgatta, hogy egy nagy mérettel elbánnak a párjukkal (cuckold), mint maga a nőket.

Amit tapasztaltam, hogy nyugaton (főleg az angolszász térségben) ennek sokkal nagyobb kultúrája van, nyitottabbak a nők és könnyebben vállalnak fel mindenféle testi vonzalmat/fétist, amit észrevehetőbben fel is vállalnak, míg itthon jobban szemérmesebbek még ebben az irányban. Ez persze nem zárja ki a feltételezést, hogy a férfiakat jobban izgatja a dolog.



2021. aug. 9. 18:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én jó pár nőt ismerek aki bevallottan a nagy farokra bukik. 😁
2021. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
62%
Milyen ócska lelki háttere lehet a cuckold fétisű embereknek... Annyira sajnálom őket hogy az leírhatatlan.
2021. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%

Igen vannak ilyenek, akik a nagy méretet szeretik. Vagy ha eddig nem volt még dolguk naggyal, utána meglepődnek, hogy mennyivel több orgazmushoz jutnak egy vastagabb szerszámmal, és itt direkt a vastagot emelem ki, mert fontosabb mint a hossz.

De majd úgyis jönnek azok akik szerint a méret nem számít 😅

2021. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Én is a nagy méretet szeretem és akkor mi van?

Kinek mi jön be.

2021. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

#1-es válaszoló: ez a jó pár nő barátnők voltak akik neked bevallották vagy ismerősök? Ha ismerősök, akkor milyen formában derült ki, hogy ez vonzza őket?

Nem megkérdőjelezlek, csak kíváncsi vagyok.


#3 és #4-es válaszolók: félreértitek a felvetésemet. Általánosságban értettem a dolgot, nem személyes egyedi, vagy esetleg kisebb esetekre. Általánosságban úgy látom, hogy ez a szexuális vonzalom kicsit túl van lihegve és több a füstje mint a lángja.


#4 nincs előítélet, amiért szereted, sőt... Pont az ellenkezőjét propagálom, azaz engem azok a hölgyek izgatnak, akiket viszont izgat a nagy méret.

2021. aug. 9. 20:13
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

#5 Csak nem privátokra hajtasz? :) Egyébként nekem van egy kolléganőm aki egy beszélgetés folyamán megkérdezte, hogy milyen vagyok az ágyban, mert hallotta, hogy nekem nagy van. Azóta le is feküdtem vele, és még másnap is csillogott a szeme mikor beszéltünk róla. Ő kimondottan a nagyot szereti, volt egy pasija akire panaszkodott, mert kicsi volt neki, és nemsokat érzett belőle.

Üdv:3-as

2021. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, de full kamu a kérdés.

A nők szeretik ha, nagy, főleg ha vastag.

Amúgy tisztázni kellene, hogy mi a nagy.

Én a nagy alatt olyan 18-20 centit értek alsó hangon és mondjuk 4-5 centi vastagot.

Nyilván egy harminc centis nem lesz menő.

Másrészt azért mégis lesznek olyan nők, akkknek bejön.

Én is ismerek olyat, akinek minél nagyobb, annál jobb.

2021. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%

4-es!


Mert túl tág és hosszú a pnád!


6-os!


”volt egy pasija akire panaszkodott, mert kicsi volt neki, és nemsokat érzett belőle.”


Mekkora volt neki?



7-es!


”A nők szeretik ha, nagy, főleg ha vastag.”


Egy normális magasságú és vaginaméretű nőnek nem sok élvezetet okoz, ha 18-20 centis fszokon ugrálhat.

2021. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%

8.


Akkor te nem ismered a nőket.

2021. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Twastar ***** válasza:
75%
#7 ez átmérő vagy kerület?
2021. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!