Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nagyon fura lenne ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon fura lenne ha egy fiú arra kérne hogy ujjazzátok meg, de nem análisan?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furán hangzik de van egy ilyen fétis ami a húgycső tágításáról szól, aztán mit szolnátok hozzá, ha ez a kérés hangzana el, persze a megfelelő elővigyázatossággal és fertőtlenítéssel.

2021. aug. 10. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Izgatna
Fura, de megtenném
Taszítónak találnám
45 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Bocsi de hogy a fenébe dugnám be az ujjam a húgycsövébe?:D

Van olyan orvosi vizsgálat, ahol egy vékony csövet dugnak bele, de állítólag ez is k.rvarohadt fájdalmas szokott lenni.

El se bírom képzelni, hogy eg vastag ujj hogy férhetne be oda. Vannak fizikai/biológiai határok. Ez nem egy hüvely vagy ánusz. Nem tud ennyit tágulni és biológiailag soha nem is kell neki. (Análnál azért van tágulás alapjáraton is, mikor kijön a végtermék)

N

2021. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

1

Hát, az interneten vannak "érdekes" videók erről...

2021. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

#1

Erre is vannak tágítók.

Kérdező:

Nem.

2021. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

3-as vagyok.

Úgy értettem, hogy nem csinálnám.

2021. aug. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nos igen, teljesen jogos a kérdés 1-es, de valóban van rá megoldás, láttam már olyat aki tágítással érte ezt el, szerintem ez nagyon lassú folyamat, főleg a nyílás miatt, de van rá egy másik megoldás is, egy kis beavatkozás amivel megnagyobbítják a húgycső nyílását (meatotomy) úgy már befér, de persze a húgycsövet is fokozatosan kell tágítani, de azért az alapjáraton is nagyobb mint a nyílás, és azért jobban is tágítható. A kellemetlen érzés pedig már egy idő után elmúlik ha sokat csinálja az ember, aztán már a pisilésnél sem érezni.
2021. aug. 10. 01:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
le is vagnam a károját
2021. aug. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyben dolgozok. Egy férfit se láttam még, aki örült volna a katéternek, ott akartak bele halni kb, nem olyan mókás. Ráadásul nem véletlenül csak orvos végezheti a férfi katéterezést, a húgycső nem játék.
2021. aug. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakápoló katéterezhet. Ha gyakorlott személy végzi, megfelelően megválasztott méretű katéterrel, amely gyárialag a steril zacskóból kivéve síkosított, akkor nem fájdalmas.

Nem elmélet, elég sokszor volt benne részem.

2021. aug. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinevetném.
2021. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, de azért a kettő teljesen más körülmények közt történik, felizgulva teljesen más így játszani mint az amikor az orvos muszájból helyezi be, és bár nem hiszem, hogy ez gyakori, de szerintem vannak furább fètisek is ettől azért. Meg a bdsm-hez tartozik alapból, de, ha valaki tényleg szereti egyáltalán nem fáj és elég nagyot lehet élvezni.
2021. aug. 10. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!