Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is volt már így, vagy így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már így, vagy így van vele, hogy amikor épp lett volna esély alkalmi kapcsolatra akkor nem kellett, amikor meg kellene nincs ?

Figyelt kérdés

Én épp itt tartok épp :D És kezd idegesíteni :D


31F


2021. aug. 10. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ez mindig így volt.

Mikor első randira mentem a menyasszonyomhoz a buszon írt a csaj aki hetekig lepattanitott hogy feküdjünk le valamelyik nap.

Szerintem a nők tudatalatt érzékelik a kisugárzást, ami más mikor van valakid mint amikor nincs.

Ha görcsös vagy, azt egyből látják és nagyobb eséllyel offolnak.

2021. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen volt, Murphy mindig dolgozik, a sors furcsa fintora okán sokszor akkor jönne össze a legtöbb nő amikor kapcsolatban vagy és nem akarsz félrelépni, amikor meg "nagyon jó lenne" akkor meg nem jön össze szinte semmi.
2021. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anno volt munkatárssal, vagy tinderről is volt már ami lehetett volna.... márciusban megintcsak tinderről lehetett volna, abban mondjuk benne lettem volna, csak jöttek a lezárások így off volt sajnos.... azóta semmi :D Na jó ha nem válogatnék lett volna azóta is, de azért na, van az a minimum szint :D
2021. aug. 10. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is csak akkor találnak meg a pasik, amikor épp nem akarok semmit vagy van párom. Mikor szingli vagyok bezzeg senkinek se kellek annyira:DDD

N

2021. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csajok mondták hogy pasiknak 6. Érzékuk van olyan csaj rá rairni aki épp most szakított...


Pár napja sikerült rairnom exre kiderült több éves kapcsolata ment tönkre...


30f

2021. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor nekem még nem fejlődött ki ez az érzék.... amikor ráírtam valakire aki egyik előző melóhelyemről tetszett , jött a válasz egyébként van barátja :D
2021. aug. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!