Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok.hun való öröm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hun való öröm lányhoz járásban van,valakinek tapasztalatai milyen élménnyel távozott Megéri vagy nem Milyen az ott fogadó hölgyek viselkedése hozzá állása?Illetve átlagosan mi a tarifa?Gondolok itt arra hogy:Szopás stb

Figyelt kérdés
Prostituált,öröm lány,rossz lányok.hu
2021. aug. 11. 05:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Szuper.
2021. aug. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Fél óra 15 óra 20

Innen indul

Sok a lehúzós, csak durranj már el, jönne a következő

1 nővel voltam, aki tényleg élvezte

2021. aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél maszturbátort. Egy ilyen gép is lelkesebb mint ezek a ribik.
2021. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

2 nél voltam, egy csak gyorsan le akart zavarni, (azért is húztam) panaszkodott hogy fáj mert nagy. (Persze 16 centi..)

A másik tök jó fej volt, élvezte is, vagy legalábbis úgy csinált, de vele tényleg jó volt.

2021. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2,4,-es válaszokat köszönöm
2021. aug. 11. 09:49
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

én egyszer próbáltam, nagyon kanos voltam, és elhatároztam, hogy aznap dugok, nem érdekel semmi, kocsi és telefon nálam volt, kikerestem gyorsan 4-5 jót, abból 3nak nem csöngött be, 1 sok próbálkozásra sem akarta felvenni, utolsó felvette. Kiderült amikor ott voltam, hogy egy lerobbant putri a hely (kintről nem lehetett látni), a csaj full cigó, nagyon gáz volt, semmiben nem hasonlított a képeken látott igényes lányhoz, pedig ő volt, de a photoshop...

de tapasztaltként hagytam magam sodródni. Rossz volt, alig akart felállni, semmi érzelem nem volt, hamar túlestem rajta és már húztam is el. Soha többet.

2021. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Amikre figyelni kell:

1, jól meg kell nézni a képeket és szorozni 3-mal az ott látottakat.

2, Pénztárca, érték, stb, kocsiban hagyni (de még volt akit így is megloptak) ( [link]

3, Stricikkel vigyázni kell, mert agresszívek lesznek könnyen, általába más férfiak is vannak a házban akik "vigyáznak" a nőkre.

4, És akkor még nem is beszéltem arról, hogy ha nem jó a sex, vagy tényleg béna a csaj akkor így jártál.

2021. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

5, Ha az értékelés le van tiltva az oldalon felejtős a csaj.

6, Ha hallod, hogy flegma a telefonba, vagy unott, vagy esetleg hallod ha épp a háttérbe dolgozzák de közben már venné fel a következőt, akkor is felejtős.

2021. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7,8 köszi a válaszokat
2021. aug. 11. 10:59
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Minél kövérebb, csúnyább, annál inkább megbízhatóbb jó eséllyel.
2021. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!