Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok.hun való öröm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hun való öröm lányhoz járásban van,valakinek tapasztalatai milyen élménnyel távozott Megéri vagy nem Milyen az ott fogadó hölgyek viselkedése hozzá állása?Illetve átlagosan mi a tarifa?Gondolok itt arra hogy:Szopás stb

Figyelt kérdés
Prostituált,öröm lány,rossz lányok.hu
2021. aug. 11. 05:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
Nincs mit! Elírtam, mert osztani kell nem szorozni, tehát általába rondábban a nők élőben, mint a képeken! :D
2021. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

2-es!


”1 nővel voltam, aki tényleg élvezte”


csak úgy tett.

2021. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
99%
Én csak 40 pluszosokhoz megyek, azok nagyon készségesek, korrektek, nem lehúzósok.
2021. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

1x voltam de szerelmes lettem belé!

Ő is élvezte,nem sietetett,és jól is csinálta...simán lehetne a csajom,ha más melója lenne.

2021. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Volt olyan akire már akkor sem emlékeztem amikor jöttem le tőle a lépcsőházban, volt akinél többször is voltam, olyan is volt aki ha még hirdetne minden héten mennék. Ha valami konkrétan érdekel keress nyugodtan.
2021. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
Lefontosabb legyen nyilvános értékelés, ha nincs az már rossz, a túl fiatal csajok inkább csak könnyű pénzszerzés céljából csinálják kedvetlenül unottan, undorral, inkább az idősebb korosztály, a cigó csajokat nem igazán ajánlom, 4-ből 4 lehúzós idő rabló (saját tapasztalat) fontos a telefon ha már ott érzed hogy lekezelő unott akkor felejtős. 1 óra 15-25 között, a natúr dolgok mindig extrák de megéri, oké hogy nem dughatod meg gumi nélkül de azért a cumi gumiba kicsit undi. :D
2021. szept. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlat teszi a mestert itt is

Sok lányt érdemes végignézni neten, majd kiválasztani néhány szimpatikusat, akik vonzanak valamiképpen

Érdemes jóval előtte telefonálgatni nekik, több órával előtte, még mielőtt elindulnál bárhova is. Amikor elindulsz, már megbeszélt időponttal kéne rendelkezz.

Lehet fiatal is, ez inkább ízlés kérdése. Legyen a lány kedves, és az értékelés engedése is fontos.

Azokat érdemes olvasgatni is.

Aztán zsákbamacska az egész, vagy bejön vagy nem. El kell fogadni hogy némiképpen pórul járhatsz, de elmondom mi az amit tilos engedni:

Ha túl gyanús és veszélyt szimatolsz (az elején) azonnal lépj le!

Ha nincs diszkréció, és hallod hogy mások is vannak a lakásban akik nem nők, akkor azonnal távozz! A stricik konkrét hallható/látható jelenlétét nem szabad engedni!

Akkor lesz jó a szex ha szimpatikus a csaj, ha bármi nem stimmel, szinte tutira nem lesz jó az élmény, de attól még rossz sem lesz feltétlenül. Egyikkel kellemetlen és te varod hogy végetérjen, a másik elmegy valahogy, némelyik meg a fellegekbe repít, nagyon változó

Ha szerelmes kezdesz lenni, akkor meg kell szakítani a "kapcsolatot" a lánnyal, és el kell felejteni.

Ebben a műfajban nincs helye a szerelemnek. Az sem jó ha a nő túl jó, mert akkor kénytelen kilépni az ember.

Egyszerre egy kiszemelt célpont legyen, és akkor érdemes amikor már nagyon kiéhezett vagy, és a falat kaparod szexéhség terén. Vagy egyszerűen egekben van a szexuális vágyad.

Ha rossz a kedved nem érdemes erőltetni.

Érdemes konkrét vágyakkal hozzájuk fordulni, és ezeket az elején tisztázni az illetővel, mert nem feltétlen fogadják el (pénzért sem) és legtöbbször felárasak.

Előre szokás fizetni, ha bizalmasabb a viszony, akkor engedik néhányan az utófizetést

Érdemes kicsit nagylelkűen hozzájuk állni, ha nem sűrűn megy az ember (pl. ha 18-at kér, 20-at fizetni, ha rendben van a csaj)

Óranézősök is vannak, meg kedvetlenek, el kell ezt fogadni.

Addig kell keresni amíg normálisat talál az ember, akihez rendszeresen lehet menni, az jó addig amíg nincsenek érzelmek

2021. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%
Legtobbel vigyazni kell. Volt olyan hogy direkt arra ment ki a jatek hogy lelankadjon. Direkt undorkodo fejet vagott meg sokszor abbahagyta hogy lelankadjon hogy o ingyen penzhez jusson. Aztan volt meg olyan is hogy nem az o kepei voltak fent es valami 55 eves oregasszony nyitott ajtot. Lelepni meg nem engedett hanem penzt kovetelt mert o keszulodott. A masik ribi vel bezartak az ajtot es a stricijuket hivtak hogy megveressenek. Ugy kellett segitsegert kiabalnom hogy kiengedjenek.
2021. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis sütnivalód, akkor ki tudod szűrni a fotók, leírás és hely alapján hogy megbízható e a csaj…

Néha az egyik hirdetésből lehet következtetni a másikra, látszik hogy egy helyen vannak, stb.


Az nem igaz, hogy csak az a jó és megbízható hirdető aki engedi a hozzászólásokat/értékeléseket…

Ugyanis van hogy kamu értékeléseket írnak, iratnak (akár pozitívat, akár negatívan) de van olyan csaj is aki érzékenyebb és ezért nem engedi, de full megbízható.

Tudok is egyről akinek volt 60 pozitív majd és 4 negatív és néha megjegyezték, hogy ducibb mint a képeken és emiatt inkább tiltotta…

De neki nem lett ettől kevesebb vendége amúgy.


Én elég tapasztalt vagyok már a témában, voltam pár lehúzóssal is (én speciel bele mentem a játékba és maradtam), de stricivel még soha sem találkoztam.

Szerintem a legtöbb helyen nincs is, csupán többen hírdetnek egy lakásból (általában csak ketten).

Ennek ellenére mindig felkészülök lélekben arra, hogyha valami olyan van, akkor le kell tudnom verni a stricit…

Viszont én 90 százalékban eddig mindig azt kaptam amire számítottam és elégedetten távoztam.


A legrosszabb élményem az volt, amikor a nő foga hátul karcolt és egy komolyabb sebet ejtett a makkomon.


Utána hetekig azon rettegtem, hogy biztos HIV-es lettem, vagy ilyesmi, de amint lehetett (majdnem 2 hónapot kell várni az incidens után) kivizsgáltattam magam és nem kaptam el semmit.

Így is megyek vizsgálatokra évente kétszer és még soha nem volt semmi bajom, pedig már vagy 50 csajt szøpattam gumi nélkül.

2021. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is voltam, sok kedves csaj van, és jól néznek ki.
2021. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!