Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szamotokra ez izgi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szamotokra ez izgi vagy semleges?

Figyelt kérdés
Ha tudod hogy egy pasi eppen maszturbal, vagy eleve az, hogy szokott maszturbálni?
2021. aug. 12. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

izgi


Józsi bácsi 64F

2021. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Az első igen, a második nem… mert azt mindenki csinálja
2021. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, ki az a férfi. Nyilván ha egy olyan férfiról van szó, aki vonzó számomra, őt izgató dolog maszturbálni látni. 22/L
2021. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már miért lenne az másnak izgi, tán mutogatni akarod magad???
2021. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Párom szokta írni hogy most kiesik negyed óra. Írom hogy sok sikert aztán annyi.
2021. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy random pasi csinálja és elmondja, nem hogy semleges lenne, még undorodok is tőle. Ha a szexpartnerem vagy párom csinálja, akkor felizgat

A szokott maszturbálni dolgot nem tudom értelmezni, hisz kb majdnem mindenki szokott. Tehát ha ránézek valakire az utcán, róla is tudom, hogy valószínűleg szokta csinàlni

N

2021. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor távkapcsolatom volt, akkor volt, hogy videótelefonáltunk és tudtam, hogy közben mit csinál, vagy pl. küldtem neki képet nap közben és utólag mondta el, hogy kiverte rá. Ezek izgattak, mert ismertem és vonzódtam hozzá.

De az, hogy te (vagy egy idegen) épp masztizol-e, az tök közömbös.

2021. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!