Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet tenni valamit azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tenni valamit azért, hogy szűkebb legyen a punci?

Figyelt kérdés
Nyilván engem annyira nem érint a dolog, mert fiú vagyok, de érdekelne. Egyszer volt egy laza kapcsolatom egy lánnyal, de elég ribis volt és könnyen is adta magát. Számomra nem volt olyan jó a szex, mert sokkal tágabb volt mint akikkel azelőtt voltam.

2021. aug. 12. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Kegel gyakorlatok.
2021. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Te mint pasi sokat nem tudsz tenni azért h egy nő szűkebb legyen. Pláne nem alkalmiban. Ha csak nem növesztessz te nagyobb és vastagabb péniszt ami szintén legalább annyira lehetetlen, mint neked elérni h szűkebb legyen egy csaj. Ez lehet genetika is. Van aki pasival se nagyon volt mégis tág. És itt vagyok én aki vsgy 11 pasival volt mégis olyan szűk h alig megy be az elején.
2021. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Dugd egy lyukkal lejjebb.
2021. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rá tud szorítani, de hs végig csak azzal van elfoglalva, akkor meg nem fog tudni élvezni.
2021. aug. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2-nek van igaza.
2021. aug. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Timsó össze húzza.
2021. aug. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Oda rendes szerszám kell akkor neki.
2021. aug. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ember, ha egy nő rendesen fel van izgulva, akkor tágabb lesz, ha meg nem annyíra van izgalmi állapotban, akkor kevésbé nedves és szűkebb valószínűleg. Úgyhogy inkább örülj, hogy valószínűleg élvezte
2021. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nő is tud tenni érte a szex közben, hogy szűkebbnek érződjön a punci. Illetve Te is tudsz más pózokban szexelni, ami szűkebbnek érződik.
márc. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!