Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a pasi lent "munkálkodi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a pasi lent "munkálkodik" a csajnál, olyankor a csajnak kell csinálnia valamit; vagy ő csak élvezze?

Figyelt kérdés

Egyáltalán eléri a pasit, hogy mesimogassa őt, megpuszilja a nyakát? Vagy akkor ő tehát csak élvezi, és akkor olyankor egyoldalú, de aztán majd akkor végülis cserélnek; de addig tehát átmenetileg egyoldalú az egymás cirógatása meg stb? (Én volnék a hölgy.)


Tudom, amatőr kérdés; de már elmúltam 20; de még nem csináltam ilyesmit, nincs tapasztalatom ebben. Gondoltam, hogy ha majd oda jutunk, ösztönösen csinálnám, de az jutott eszembe; hogy itt ilyenkor ennél a résznél van-e valami.


Tehát pl egyáltalán eléri -e a pasit; meg még, hát, néztem videót, de az ilyen masszázsos sztorinak indult alapvetően; szóval akkor, hogy a pasi oda belenyúlt a csajnak, hogy tágítsa, hogy majd beleférjen a "szerszám"; és tehát addig a csajnak kell-e valamit csinálnia; vagy a pasi nem érzi magát közben elhanyagolva?


Tehát alapból pl egy sima ágyon elérik-e egymást; és van-e a csajnak ilyenkor dolga; vagy csak élvezze. Vagy pl ha éppen olyan a pozitúra, akkor közben csókolózhatnak is, vagy akármi; de ha pont nem úgy helyezkednek, nem olyan helyzetben leledzenek, akkor meg semmi? Tehát van ilyen ,hogy ez változik?


Beszólásokat légyszi Ne írjatok; tényleg nagyon amatőr vagyok még a témában.



2021. júl. 31. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem maximum a hajába tudsz beletúrni, ha a lábad közt van, már ha az orális szexre gondoltál. De én például nem bánom, ha közben a lány is simogatja magát közben.
2021. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha az orál a kérdés akkor számomra pozitív visszajelzés ha mondjuk a hajamba túr közben, vagy kicsit húzza magára a fejem hogy erősebben szeretné, esetleg magát simogatja, a mellét markolássza. Szex közben pedig nyilván a póztól függ, hogy tudod-e csókolni, simogatni a másikat vagy sem, de a sima rönkként fekvés kevés embernek jön be, így a somogatás,csókolgatás, markolászás sosem rossz. 31/F
2021. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Orál is lehet, meg kezes kényeztetésfajta is


Köszönöm az eddigieket, jöhet még, aki hozzá tud szólni, kérem , írja; eddigiekre mentek a zöldek.

2021. júl. 31. 16:02
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Huh, rossz volt olvasni ezt a rengeteg szóismétlést.

Egyébként szex közben azon fogsz filózni hogy a Béla mit is mondott gyk-n, hogy simogassameg?

Bakker, adja magát a szituáció. Majd bele jössz, nem kell ráparázni mert csak görcsölni fogsz így..

2021. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Orálnál, ha jól csinálja (=szenvedéllyel, mintha befalna), akkor én csak élvezem, átadom magam a gyönyörnek, de ennek azért van jele, ami nyilván izgató neki is, pl. a nyögések és az, hogy a fejét ilyenkor szeretem magamba tolni, a haját túrni.

Ha ujjaz, olyankor misszionáriusban szeretek lenni és csókolózni, esetleg közben a farkát markolászni, kényeztetni a kezemmel, illetve a másik kezét szeretem a csiklómhoz szorítani olyankor.

2021. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Én a cicijeimet szoktam símizni.Plusz élvezet.
2021. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem egyoldalú az irányít aki lent van lehet bemelegítés, játszadozás vagy egy "gyors menet" te meg azt csinálsz ami jól esik annyi a dolgod hogy élvezd amit kapsz és elengedd magad
2021. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában a lányok nem csinálnak olyankor semmit, esetleg szóban navigálnak. Pl megkérnek rá, hogy nyalás közben nyúlj fel a melleihez.
2021. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat; nagyon jók,hasznosak. Mentek a zöldek.
2021. júl. 31. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

mi fogjuk egymás kezét közben, sokszor előfordulhat bármilyen pózban. ha misszionárius van szoktam simizni a karját, hasát stb. és nem azért hogy én is csináljak valamit hanem mert jól esik hozzáérni. ha van olyan hogy nagyon jó szorítom a lepedőt vagy a párnát, néha a kezét és erre jobban beindul.

Lehet sokat írtam mint kellene ^^"

2021. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!